Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

4 důvody, proč se podívat do Lisabonu

by on 10 ledna, 2020 at 6:08 am || Posted in: Firmy

  1. Kultura

Snad ani netřeba o tomhle mluvit. Lisabon je město kulturně opravdu nabité. Samozřejmě stejně jako všude jinde i tady platí: i ze sebekrásnějšího místa může být ve špatný čas noční můra přeplněná turisty. Pokud chcete tedy navštívit nějakou oblíbenou turistickou destinaci, vyberte si buďto časné ráno nebo pozdní odpoledne, kdy už nejsou tak velké návaly.
Víte však, co je na Lisabonu tak úžasné? Kulturu najdete všude! Navštivte jednu ze starých čtvrtí. Tam najdete každý dům jako jeden kus umění a dokonalé architektury. Ale neuchvátí Vás totiž jen domy, ale častokrát i impozantní výhledy.Pohled na domy s červenými střechami

  1. Od všeho něco

Na tomto městě je naprosto úchvatná ještě jedna věc. Je totiž úplně pro každého. Ať už jdete za kulturou (viz předešlý bod), či se raději necháte hřát slunečními paprsky na pláži, nebo se Vám spíše líbí dát si pořádně do těla dlouhou túrou po horách? Žádný problém. V blízkosti Lisabonu je snad totiž úplně vše!

  1. Levné letenky

Do Portugalska se Vám vyplatí letět. Autem je cesta poněkud zdlouhavá a může se protáhnout skoro na celý den. Můžete si však zvolit chytřeji – letět. Letadlem se dostanete (bez přestupů) do Lisabonu i za 3,5 hodiny. Což opravdu není mnoho.
Letenky seženete za různé ceny, ale pokud si necháte chvíli na surfování po internetu, vykouknou na Vás stránky, které Vám Vaše rozhodování opravdu ulehčí. Co třeba letenky z Prahy do Lisabonu https://levneletenky.cz/letenky-do-lisabonu za skvělou cenu?Proslulá portugalská žlutá tramvaj

  1. Vše na dosah ruky, totiž letiště

Znáte ten pocit, kdy cestujete a najednou Vám dojde, že sice na dovolenou jedete na 14 dní, ale ve skutečnosti máte jen 12 dnů? Ano, bohužel je pravdou, že při cestování zabijete jeden den cestou tam a druhý cestou zpět. Ne však v Lisabonu!
Na letišti v Lisabonu se nachází konečná stanice metra, díky které, pokud ji využijete, se dostanete do hlavního centra za 15 minut.