Občas máme nějakou opravdu složitou ale hlavně: „těžkou“, věc k řešení. Jak tedy vyřešit tato úskalí, která nám život přináší? Od toho jsme zde my s našimi speciálními stroji a s naším velice obsáhlým vozovým parkem, abychom vám pomohli. Nadrozměrná přeprava tak je typickým příkladem, se kterým potřebují různí lidé, ať už soukromí lidé, kteří potřebují převézt svůj mobilheim tedy mobilní dům, někam na nové stanovisko a může to být u nás nebo dokonce i v zahraničí, protože tyto stěhování děláme poměrně běžně, tak to může být firma, která se potřebuje zbavit něčeho opravdu velkého a těžkého nebo naopak cokoliv takového potřebuje přivést či zkrátka převézt.

Co všechno jsme schopni zařídit?

· převoz opravdu mohutných a těžkých věcí
· jakýkoliv náklad, který bude několika tunový
· v rámci České Republiky jakýkoliv převoz
· dokonce v rámci států Evropské Unie jsme schopni vám zařídit dopravu pomocí naší techniky
· velké nákladní automobily, které nám usnadní práci
· doprovodná vozidla, která všechno hlídají, co se na cestách děje
· máme k tomu potřebné vybavení
· speciální přístroje a stoje, které nám pomohou cokoliv naložit
· bezpečnostní prvky zajišťujeme vždy bezprostředně po začátku jakékoliv akce
· Občas se nemůžeme spolehnout jenom sami na sebe, proto jsou zde naše řešení!

My vám s čímkoliv opravdu těžkým velice rádi pomůžeme.

Nepřetěžujte své automobily či dodávky jenom proto, že to neumíte zařídit jiným způsobem. Na nás se můžete obrátit naprosto kdykoliv.
Hmotnost?– zkuste se zeptat, kolik nejvíce uvezeme. Chcete nám dát nějakou zatěžkávací zkoušku? Pak se na nás obraťte s požadavkem, velice rádi se s vámi domluvíme a uvidíme, jestli i něco opravdu extrémního zvládneme.
Objem?– myslíte si, že nepřemístíme nějaké větší stavení? Mobilní domy přemisťujeme zcela běžně, takže když uvezeme dům, pak pro nás nejsou ani opravdu objemné věci problémem.