Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Dokonale uzavřeme jakýkoliv prostor

by on 27 dubna, 2023 at 8:35 pm || Posted in: Ekonomika


Naše společnost se už po léta věnuje prodeji a montáži
garážových
aprůmyslových rolovacích vrat, bran, pohonů a nakládací techniky od renomovaného zkušeného výrobce, který je v tomto oboru naprostou špičkou už po mnoho let. Kromě těchto produktů pro Vás máme v naší nabídce také stínící techniku v různých provedeních. Kromě prodeje a montáže Vám také nabízíme záruční a pozáruční servis vší této techniky. Specializujeme se na Moravskoslezský kraj, ale můžete se na nás obrátit ze kteréhokoliv koutu naší republiky. Vždy Vám vyhovíme a vyjdeme maximálně vstříc.

Ať už tedy hledáte zabezpečení pro svou garáž, sklad, velkovýrobnu či obchod, naše rolovací vrata Třinec jsou tím pravým pro Vás všechny. V naší široké nabídce najdete hned několik variant provedení a modelů, ze kterých si můžete vybrat. Je důležité se řídit nejen podle velikosti prostoru, pro který hledáte toto zabezpečení, ale také dalším parametrům a požadavkům na odolnost, propustnost vzduchu a světla a podobně.

Rolovací vrata mohou být ručně ovládaná nebo poháněná pohonem. Ručně ovládaná Vám doporučujeme pro uzavření menších prostor, jako jsou menší sklady a garáže či pro zabezpečení výlohy Vašeho obchodu. K tomuto modelu je součástí dodávky také ruční tyč pro zavření. Další modely už jsou vhodnější i pro uzavírání velkých hal a skladišť a jsou vybaveny i pohonem pro uzavírání a mohou být vybaveny tepelnou izolací, propouštět světlo a vzduch, nebo být větru vzdorné či zateplené, být vyrobené z tvrzené oceli nebo pozinkovaného ocelového plechu nebo mohou být vybaveny prosklením a spoustou dalších doplňků podle Vašich přání a požadavků.

Dokážeme zajistit bezpečí pro všechny Vaše výrobní haly, skladovací prostory a vůbec všechny budovy, které byste chtěli vybavit kvalitními rolovacími vraty Třinec. Samozřejmě, si u nás můžete vybrat i jiný druh tohoto produktu – sekční či rychloběžná. Ale jedině u nás najdete tu nejvyšší kvalitu za skvělou cenu.