Naše společnost se už po léta věnuje prodeji a montáži
garážových
aprůmyslových rolovacích vrat, bran, pohonů a nakládací techniky od renomovaného zkušeného výrobce, který je v tomto oboru naprostou špičkou už po mnoho let. Kromě těchto produktů pro Vás máme v naší nabídce také stínící techniku v různých provedeních. Kromě prodeje a montáže Vám také nabízíme záruční a pozáruční servis vší této techniky. Specializujeme se na Moravskoslezský kraj, ale můžete se na nás obrátit ze kteréhokoliv koutu naší republiky. Vždy Vám vyhovíme a vyjdeme maximálně vstříc.

Ať už tedy hledáte zabezpečení pro svou garáž, sklad, velkovýrobnu či obchod, naše rolovací vrata Třinec jsou tím pravým pro Vás všechny. V naší široké nabídce najdete hned několik variant provedení a modelů, ze kterých si můžete vybrat. Je důležité se řídit nejen podle velikosti prostoru, pro který hledáte toto zabezpečení, ale také dalším parametrům a požadavkům na odolnost, propustnost vzduchu a světla a podobně.

Rolovací vrata mohou být ručně ovládaná nebo poháněná pohonem. Ručně ovládaná Vám doporučujeme pro uzavření menších prostor, jako jsou menší sklady a garáže či pro zabezpečení výlohy Vašeho obchodu. K tomuto modelu je součástí dodávky také ruční tyč pro zavření. Další modely už jsou vhodnější i pro uzavírání velkých hal a skladišť a jsou vybaveny i pohonem pro uzavírání a mohou být vybaveny tepelnou izolací, propouštět světlo a vzduch, nebo být větru vzdorné či zateplené, být vyrobené z tvrzené oceli nebo pozinkovaného ocelového plechu nebo mohou být vybaveny prosklením a spoustou dalších doplňků podle Vašich přání a požadavků.

Dokážeme zajistit bezpečí pro všechny Vaše výrobní haly, skladovací prostory a vůbec všechny budovy, které byste chtěli vybavit kvalitními rolovacími vraty Třinec. Samozřejmě, si u nás můžete vybrat i jiný druh tohoto produktu – sekční či rychloběžná. Ale jedině u nás najdete tu nejvyšší kvalitu za skvělou cenu.