Už vás nebaví být během horkého léta otrávení všudypřítomnými vysokými teplotami a dusnem, díky kterým se toho nedá moc dělat? Nemáte čas odpočívat u chladivého bazénu, ale potřebujete doma také něco udělat? Řešením pro vás je jistěkvalitní přenosná klimatizace do bytu, díky které se tohoto problému jednou provždy zbavíte. Stačí si nastavit požadovanou teplotu a díky skvělému výkonu všech našich přístrojů se doma budete mít jako v nádherné oáze klidu, ve které se vám povede jistě vše, co máte v plánu udělat.

Prověření výrobci

V naší nabídce naleznete spoustu známých značek, tito výrobci jsou časem a zkušenostmi prověřeni, takže jistě nesáhnete vedle, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv značku, ať už vás zaujme moderní styl klimatizací Daikin, nebo se spolehnete na vámi ověřenou klasiku přístrojů Samsung. Vybírat můžete podle různých parametrů, ať už podle plochy místnosti, kam byste rádi klimatizaci umístili, podle výrobce, nebo typu a výkonu. Jestli nechcete, aby vám cokoliv překáželo v prostoru, je pro vás ideálním řešením buďto přenosná klimatizace nebo ta nástěnná. Mobilní varianta má tu výhodu, že ji můžete podle libosti přesouvat tam, kde ji právě nejvíce využijete, případně si ji můžete s sebou vzít třeba na chatu, abyste se i tam cítili naprosto skvěle.

Zákaznický servis

Pokud si nebudete vědět rady, který typ klimatizace je ten pravý pro vaše podmínky, rádi vám na všechny vaše dotazy odpovíme a poradíme, která varianta je pro vás ta nejlepší a bude nejlépe fungovat v daném prostoru, takže dosáhnete stoprocentní efektivity. Také se na nás můžete s důvěrou obrátit v potřebě nainstalování vybraného přístroje a samozřejmostí také je servis v případě nutnosti opravy.