Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu a přemýšlíte, jakým způsobem budete parkovat svůj osobní automobil? Každopádně tuto otázku musíte vyřešit ještě před samotným započetím stavebních prací, jinak budete muset prostor pro zaparkování stavět dodatečně. Samozřejmě, že s dostavbou není žádný problém, kromě toho, že budete muset znovu obíhat veškeré instituce a úřady kvůli stavebnímu povolení, což je zcela zbytečné. A vozidlo potřebuje nějaký přístřešek. Je spousta řidičů, kteří svého čtyřkolého miláčka musí nechat zaparkovaného venku, ať je léto nebo zima. Parkovací prostor pro automobil by měl být pro vás bezpečný a neměli byste zapomínat a na praktickou stránku věci. Podlaha by měla být protiskluzná a snadno udržovatelná.

Usnadněte si vjezd k zaparkování

Muži často o ženách tvrdí, že jsou špatnými řidičkami a většina z nich raději pomůže svým manželkám zaparkovat auto do garáže, než aby se dívali, jak se jejich miláček bortí pod nárazem do regálů, které jsou zde všude rozmístěny. Je pravda, že zaparkovat auto může být problémem nejen pro ženy, ale i pro muže. Každý totiž doma využívá parkovací místo nejen k zaparkování a úschově automobilu, ale i k různým opravářským činnostem, takže samotný vjezd komplikují různé pracovní stoly a regály. A zpravidla ne každý je tak pořádný, aby po sobě všechno nářadí vždy pečlivě uskladnil a vrátil na původní místo. Pokud i vás trápí malý prostor při zaparkování, usnadněte si práci nájezdovými pruhy, které vytvoříte barevnou kombinací podlahy.

Čisté prostředí pro váš vůz

Podlahu v obytné části domu se zpravidla snažíte vybírat podle kvality a taky designu. Kvalitní, a navíc ještě bezpečná by měla být i dlažba do garáže. Zde je totiž podlaha zatěžována mnohem více než v obytném prostoru a přichází do styku i s různými kapalinami, kterým musí odolávat.