Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Svatební kniha není zbytečnost!

by on 10 srpna, 2019 at 9:58 am || Posted in: Výrobky

Jestliže plánujete svatební den, jistě již víte, kolik práce dá, jej celý zorganizovat a naplánovat do nejmenších detailů. Každá nevěsta se snaží, aby bylo vše dokonalé. Zároveň na tento významný den chce každý dlouho vzpomínat, proto existuje celá řada upomínkových předmětů a způsobů, jak si tento významný den připomínat.
zlatá svatební kniha
To že je na svatbu zván fotograf, je již dávno známá věc. Nicméně v poslední době se rozmohl i trend svatebních knih. Jedná se o knihy, které jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů a mohou mít i různé rozměry. Na titulní straně si obvykle novomanželé mohou zvolit obrázek, který chtějí a který jim ladí například s celkovým designem svatby, nebo s pozvánkami. Budete-li chtít, můžete si nechat na titulní stranu napsat i vlastní text. Vybrat si můžete buď z klasické, nebo kroužkové vazby – zaleží především na tom, zda povolíte svatebčanům z nikdy nepodařený list třeba vytrhnout. Pokud ano, raději byste měli zvolit vazbu kroužkovou.
Tyto knihy jsou často podobné klasickým fotoalbům, nicméně zásadní rozdíl je v tom, že svatební knihy tvoří hosté samy během celého svatebního dne. Obvykle jsou do nich vpisovány nejrůznější texty, básničky, nebo přáníčka pro novomanžele. Pokud je na svatbě i polaroid (fotoaparát, který vytvořené snímky vytiskne ihned na místě), mohou se do knihy lepit i tyto fotografie.
svatební kniha na stole
Svatební knihu si můžete následně i vy samy dále dotvořit. Můžete ji doplnit například vlastními fotografiemi, pozvánkou, místenkou, zkrátka vším, co vás napadne a bude vám připadat důležité. Budete-li chtít, může si sem vlepit například i použitý podvazek, nebo sponku, kterou jste měli ve vlasech.
V podstatě se jedná o ucelený pamětní předmět, který je tvořen samotnými hosty. Pokud si myslíte, že se jedná o zbytečnost, měli byste změnit názor. Za pár let vám totiž jistě přijde vtipné a milé, se těmito vzkazy probírat.