Dílenské skříně existují v mnoha různých provedeních. Vybírat si můžete přes 150 různých typů a druhů. Menší i větší. Jednodílné, dvoudílné. Hluboké nebo plytké. Vysoké či nízké. Barevné či jednobarevné a také různé druhy materiálů, ze kterých jsou vyrobené. Některé mohou být dokonce plně vybavené, jiné jsou naprosto univerzální, a proto se hodí do každého zaměstnání i provozu, kde potřebujete mít své nářadí hezky a přesně uspořádané.

dělník svářeč

Kovové skříně jsou v tomto směru nenahraditelné. Jsou z praktického materiálu, který vždy na pracovišti oceníte, protože se zde často manipuluje s nebezpečnými předměty. Občas můžete svařovat, občas řezat nebo cokoliv jiného a proto je kov naprosto nezbytný. Je jednoduchý na údržbu a vydrží věčně. Z těchto důvodu je zkrátka nenahraditelný. U každého typu si můžete vybírat z několika velikostí a rozměrů. Dolaďte si pracoviště k dokonalosti, ať jde o vaše soukromé pracoviště nebo v zaměstnání.

Vše poblíž a přehledně uspořádané

a) Univerzální typy se hodí pro každé použití. Mají policový systém a můžete je mít v různých barevných odstínech. Dostupné jsou ve variantě s klasickými dveřmi nebo perforovanými, které jsou ideální pro závěsné nářadí. Existuje také provedení s prosklenými dveřmi, kdy na první pohled hned uvidíte, kde je nářadí, které zrovna potřebujete, uložené.

rustikální kladivo

b) Typy, které udrží na polici i 100 kilogramů jsou vhodné pro náročná zaměstnání. Tyto typy jsou ideální pro různé nářadí a těžké přístroje, které také potřebujete někam uklidit, když odcházíte z pracoviště. Zde dáte jakékoliv nářadí a i těžkopádní techniku.

c) Dalším typem jsou velice výhodné montované produkty. Dodávají se v rozloženém stavu. Největší výhodou těchto typů je snadná manipulace a také jejich velice nízká cena, pro kterou si je jistě velice brzy oblíbíte. Snadno je dostanete i do vyšších pater, kde kusy následně snadno smontujete.