Celá století touží po jednom a tom samém – co by to mohlo být?

Přeci potěšení, něha, souznění ale také vzrušení a pocity chtíče a samozřejmě nakonec parádní vyvrcholení, které si mohou dopřát s jakoukoliv ženou, kterou milují, ale také i bez ní v rámci našich velice praktických, ale také nekonečně svůdných služeb, které jsme pro vás připravili s našimi masérkami.
Tyto masérky jsou samozřejmě naprosto zkušené a moc dobře vědí, co mají s muži dělat a ještě více znají vaše takzvané „nádobíčko“, takže si to pánové jistě nadmíru užijí.

louka

Znají potěšení a něhu

Masáž penisu Prahaje formou nových služeb, které pro vás připravují krásné a velice elegantní mladé dámy, vždy připravené jenom pro vás.
Nejedná se však o žádné sprosté návrhy ani o žádný pohlavní styk. Například masáž penisu je zaměřená na váš konkrétní úd, vždy však celý proces začíná masáží, která je běžně součástí a která se zaměřuje na celé vaše tělo včetně všech jeho součástí a konkrétněji pak na jeden orgán, který máte přímo mezi nohami. Tento orgán je velice citlivý a každá naše profesionální dáma moc dobře ví, jak s ním má zacházet přesně tak, abyste si to naplno užili.

Ø Tato procedura má dlouholetou tradici pocházející z kámasútry. Jejím cílem tak není okamžité vyvrcholení, ale napínat vás tak dlouho, dokud nebude konec, kde přijdete k intenzivnímu orgasmu, který má zcela jiný prožitek, než tomu běžně bývá. Každou chvíli budete napjatí, pak to na chvíli odezní a znovu a znovu si budete vychutnávat potěšení a sexuální touhu až do samého naprosto úžasného vyvrcholení.

mušketýr

Ať jste zadaný nebo singl, vždy jsme zde pro vás, zcela diskrétní, takže se nemusíte obávat toho, že byste potkali snad někoho jiného, než svou vyvolenou dámu. Tu si můžete dopředu zamluvit na dobu, kdy budete chtít přijít. Nebo přijďte rovnou a nějakou z dostupných žen si jistě vyberete i na místě. Pokaždé jsou pro vás krásně namalované a příjemně oděné, ve spodním prádle, v punčoškách a s podpatky, abyste byli se vším spokojení. Prostředí je útulné a také navozuje tu správnou atmosféru.