Letos bude v kurzu dovolená v Čechách. Využijte této příležitosti k poznání krás, které Česká republika nabízí a přijeďte si zrelaxovat tělo i mysl do oblasti Adršpašsko – teplických skal. Ty vám nabízí spoustu krásných zákoutí, jedinečné výhledy, možnosti k procházkám a turistice. V této oblasti máte možnost ubytování třeba v chatě v Adršpachu U Studánky Adršpach.

chalupa u lesa

Odhoďte starosti a povinnosti daleko za hlavu, je čas na kvalitní odpočinek v přírodě na čerstvém vzduchu. Oblast Adršpachu vám nabídne skvělou příležitost k tomu, abyste si odpočinuli, protáhli své tělo a poznali krásná místa stvořená hříčkou přírody.

Útulné ubytování během vašeho pobytu

Sníte o útulné chaloupce, ze které budete mít pěkný výhled a kde si budete moci dopřát chutnou snídani? Pak jste na ni právě natrefili. Ubytovat se můžete v útulné chaloupce U studánky, ze které je krásný výhled přímo na skály. A o hladu také nezůstanete. Těšit se můžete na chutné snídaně, které si můžete k vašemu pobytu objednat.

Chaloupka se nachází na atraktivním místě, v dosahu zajímavých míst, a přesto v soukromí a v klidné oblasti. Takže je ideálním místem k tomu, abyste zde mohli strávit pár příjemných dnů a mohli se tak věnovat odpočinku, turistice, procházkám nebo poznávání zajímavých míst.

Adršpašské skály

Poznejte krásné okolí a udělejte si rodinný výlet

Pokud vyrazíte do Adršpachu jako rodina nebo jako pár, v každém případě budete mít spoustu možností k tomu, abyste mohli společně podniknout nějaký ten výlet do okolí. A že je rozhodně o co stát.

Přijeďte poznat krásná zákoutí přírodní rezervace, kde se vám naskytnou jedinečné výhledy na krásné skalní město a okolní přírodu. Po absolvování výletu se pak můžete uvelebit na zahrádce ve společnosti grilu a pak už vám nebude nic chybět ke spokojenosti.

Chata v blízkosti skalního města je ideálním místem pro strávení pohodové dovolené.