Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Chaloupka U Studánky

by on 8 března, 2020 at 10:07 am || Posted in: Výrobky

Letos bude v kurzu dovolená v Čechách. Využijte této příležitosti k poznání krás, které Česká republika nabízí a přijeďte si zrelaxovat tělo i mysl do oblasti Adršpašsko – teplických skal. Ty vám nabízí spoustu krásných zákoutí, jedinečné výhledy, možnosti k procházkám a turistice. V této oblasti máte možnost ubytování třeba v chatě v Adršpachu U Studánky Adršpach.

chalupa u lesa

Odhoďte starosti a povinnosti daleko za hlavu, je čas na kvalitní odpočinek v přírodě na čerstvém vzduchu. Oblast Adršpachu vám nabídne skvělou příležitost k tomu, abyste si odpočinuli, protáhli své tělo a poznali krásná místa stvořená hříčkou přírody.

Útulné ubytování během vašeho pobytu

Sníte o útulné chaloupce, ze které budete mít pěkný výhled a kde si budete moci dopřát chutnou snídani? Pak jste na ni právě natrefili. Ubytovat se můžete v útulné chaloupce U studánky, ze které je krásný výhled přímo na skály. A o hladu také nezůstanete. Těšit se můžete na chutné snídaně, které si můžete k vašemu pobytu objednat.

Chaloupka se nachází na atraktivním místě, v dosahu zajímavých míst, a přesto v soukromí a v klidné oblasti. Takže je ideálním místem k tomu, abyste zde mohli strávit pár příjemných dnů a mohli se tak věnovat odpočinku, turistice, procházkám nebo poznávání zajímavých míst.

Adršpašské skály

Poznejte krásné okolí a udělejte si rodinný výlet

Pokud vyrazíte do Adršpachu jako rodina nebo jako pár, v každém případě budete mít spoustu možností k tomu, abyste mohli společně podniknout nějaký ten výlet do okolí. A že je rozhodně o co stát.

Přijeďte poznat krásná zákoutí přírodní rezervace, kde se vám naskytnou jedinečné výhledy na krásné skalní město a okolní přírodu. Po absolvování výletu se pak můžete uvelebit na zahrádce ve společnosti grilu a pak už vám nebude nic chybět ke spokojenosti.

Chata v blízkosti skalního města je ideálním místem pro strávení pohodové dovolené.