Precizně ručně vyráběný s prvky individualismu. Každé dřevo je z masivního dřeva. Pečlivě vybrané pro zpracování a pro prvotřídní vysušení až do 1. jakosti. Noční stolek dodá každé ložnici to pravé kouzlo. Bez těchto drobných detailů by žádná ložnice nevypadala naprosto dokonale. Až s těmito drobnými detaily, které však mohou představovat i dominantu celé místnosti, bude vaše ložnice naprosto dokonalá. Mohou být v různých provedeních i barvách. Vždy dle požadavků zákazníka.
balkon u postele
Vybírat si můžete z typů:
Vždy se jedná o masivní dřevo vysušené do 1. jakosti
1. Lacerta – tento typ nočního stolku má část volnou a část odklápěcí. Počet zásuvek a odkládacích prostor se však dá individuálně nastavit dle požadavků zákazníka. Samozřejmě i celkový rozměr je na vašem uvážení. Řekněte si přesné rozměry, které se vám hodí do vaší svatyně. Je možný také výběr kování či doladění madel a úchytek.
2. Ursa – je svou typologií opačný styl než je tomu u Lacerty. Zde se jedná o vrchní šuplík a spodní díl je volný. Skvělé na odkládání potřeb, které si před spaním do postele s sebou nebereme. Samozřejmostí je volitelnost počet zásuvek i volného prostoru dle přání a požadavků zákazníka. Cokoliv se může změnit, jen si řekněte, jak chcete, aby to vypadalo.
3. Vela – je typ nočního stolku, který je celistvý a má jenom zásuvky. Jestli chcete jednu, dvě, tři nebo jiný počet je jenom na vaše výběru. Stejně tak jako se neudává rozměr, protože ten je čistě na požadavcích zákazníků.
polštáře a peřiny

Noční stolky zkrátka k postelím patří

Postel se vždy jeví líbivěji a je daleko přívětivěji, když si k ní zvolíte i vhodný noční stolek. Jako odkládací plocha je tento typ naprosto bezkonkurenční. Je zkrátka ve svém poslání nenahraditelný a lidé jej pro svou účelnost zbožňují. Každý z nás má něco malého či většího odloženo na nočním stolku. Jistě znáte odložené knihy, ale nachází se zde také budíky, lampičky či různé krémy na noc, kterými se namažeme, než jdeme spát. Někteří z nás zde mají kapesníky, protože jsou náchylnější na nachlazení, jiní zde mají jiné menší či větší drobnosti.