Všichni se těšíme na léto, nicméně jakmile nastane toto horké a slunné období roku, a jakmile všechno okolo sálá horkem, tak nejvíce oceníme právě stín. A to ať už jsme na dovolené či tím spíše, pokud tento čas trávíme v práci. A i ti, kteří léto milují a věnují se v dané době především koupání, tak si nejlépe odpočinou právě na stíněném lehátku u bazénu či jinde u vody.
výkladní skříň

Nemusíte hned sázet strom

Jak to však udělat, pokud zrovna takový potřebný stín doma nemáme? Nabízí se hned několik možností, jak si ho zařídit. Tou nejlepší variantou je samozřejmě přirozené stínění vzrostlými stromy, jelikož ty mimo clonění zároveň ochlazují vzduch vodou ze svého dýchání, jenže sehnat si okamžitě vzrostlý strom není možné, a pokud ho zrovna na zahradě nemáme, tak nám nezbývá než si několik let počkat. A do té doby může spolehlivě využít některou z variant, kterou nabízí stínící technika Ostrava. A určitě si mezi nimi vybere naprosto každý.
vertikální žaluzie v jídelně

Každý má jiné nároky

Záleží především na tom, zda toužíme po stínu ve svém domě či bytě anebo po cloně na zahradě. Podle toho pak můžeme vybírat mezi různými typy žaluzií jako jsou ty venkovní předokenní anebo vnitřní, které mohou být jak svislé, tak vodorovné. A na výsluní se opět dostávají i látkové rolety v různých designových provedeních. Naopak skvělým venkovním stínícím prvkem jsou markýzy, které nejenže efektivně cloní vybrané místo u domu, ale zároveň jsou i zajímavým estetickým prvkem, který náš dům ozvláštní. Pakliže však toužíte nejen po stínu, ale také po ochraně před obtížným hmyzem, přijdou vám vhod spolehlivé sítě proti hmyzu.
Jak je vidno, škála možností je opravdu široká a záleží jen a jen na vás, jak si svou letní pohodu představujete a které clonící prvky zvolíte tak, abyste se cítili příjemně.