Jste právě ve fázi, kdy si vybavujete svou ložnici? Nejdůležitějším prvkem je bezesporu právě postel, která musí být vybrána s přihlédnutím na požadavky obou dvou partnerů. Pokud jste rozhodnutí investovat a chcete, aby tento kus nábytku opravdu stál za to, tak určitě pouvažujte nad koupí luxusních manželských postelí vyrobených z masivu. Ty jsou tou nejlepší možnou volbou, a zároveň tou nejlepší investicí. Cena je sice poněkud vysoká, je ale potřeba si uvědomit, že se nejedná o záležitost na pár let, nýbrž o něco, co vám s velkou pravděpodobností bude sloužit až do konce života.

manželská postel

Pořádně vysušený masiv je tím nejlepším materiál, který byste si mohli pro tento kus nábytku vůbec zvolit. Vyznačuje se vysokou kvalitou, robustností, honosným provedením a v neposlední řadě také právě luxusem. Pokud si takovýto kousek pořídíte do své ložnice, tak je jasné, že si jej naprosto zamilujete.

Podle čeho vybírat?

Určitě je dobré dát přednost českým výrobcům, nejlépe těm, kteří nedodávají své výrobky do řetězových prodejen. Ideální je totiž nechat si vyrobit vše na míru. Pouze tak budou splněny a akceptovány všechny vaše požadavky, což je samozřejmě pro vaši spokojenost velmi důležité. Nezapomeňte si také pořádně promyslet velikost. I manželská postel se může vyrábět hned v několika variantách, je tedy důležité promyslet nikoliv jen možnosti vaší ložnice, ale také vaše požadavky na prostor.

lůžko

Jestliže bojujete, jako valná většina, s nedostatkem úložných prostorů, tak nebude od věci zauvažovat nad tím, že byste je zakomponovali nějakým způsobem i právě do tohoto kusu nábytku. Dalším faktorem, který byste měli pořádně zvážit, je barva. Samozřejmě, že dřevo bude vypadat vždycky jako dřevo, avšak liší se od sebe v odstínech a celkovém provedení. Laďte proto tento nábytek do takových odstínů, aby to ladilo i se zbytkem interiéru.