Vážení pánové rybáři, ať už patříte jen k rekreačním lovcům nebo se účastníte profesionálních rybářských závodů a akcí, tak všichni jistě uznáte, co je napsáno již výše, že základ pro úspěšný rybolov je kvalitní rybářské vybavení, na které se můžete spolehnout v každém případě. Důležité je vědět, co na kterou rybu potřebujete a pak samozřejmě vybrat místo, kde se tyto ryby nachází v hojnějším počtu a pak už jen počkat na záběr.
potřeby rybáře
Pokud patří k Vašim oblíbeným technikám chytání technika na principu položené návnady, která se využívá hlavně na chytání parem a kaprů, tak jistě oceníte naši opravdu velkolepou nabídku udic určených k této technice, které najdete v hojném počtu u nás a jsme si jisti, že i vy si u nás vyberete.

Každý z Vás jistě dobře ví, že technika chytání u dna za pomocí položené návnady je možná jedině za pomocí této speciální skládací udice s ohebnou špičkou, na jejímž konci je umístěno závaží napěchované návnadou, které drží háček pěkně u dna a tím napíná vlasec a ohýbá špičku udice, která je v případě záběru indikátorem záběru, a kterou najdete u nás https://www.tahoun.cz/feederove-pruty/. Takže u této techniky stačí jen krmítko správně připevnit pod háček, naplnit krmnou směsí a nahodit. Pak už jen napnete vlasec, postavíte udici téměř kolmo k zemi a sledujete barevně označený konec špičky.
úlovek ve vodě
V naší široké nabídce https://www.tahoun.cz/feederove-pruty/ najdete opravdu hned několik možností. Každá sada se skládá ze dvou či tří dílů a také z několika špiček v různých barvách a s různou ohebností. Tento druh udice se využívá jen na tuto jemnou rybařinu, tedy na kapry a parmy, jak již bylo řečeno, ale najdete u nás i speciální model, který lze přeskládat na tak zvaný matchový prut a využít i na jiné druhy ryb.