Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Vybavte se u nás tím nejlepším

by on 1 srpna, 2017 at 8:44 am || Posted in: Zvířata

Vážení pánové rybáři, ať už patříte jen k rekreačním lovcům nebo se účastníte profesionálních rybářských závodů a akcí, tak všichni jistě uznáte, co je napsáno již výše, že základ pro úspěšný rybolov je kvalitní rybářské vybavení, na které se můžete spolehnout v každém případě. Důležité je vědět, co na kterou rybu potřebujete a pak samozřejmě vybrat místo, kde se tyto ryby nachází v hojnějším počtu a pak už jen počkat na záběr.
potřeby rybáře
Pokud patří k Vašim oblíbeným technikám chytání technika na principu položené návnady, která se využívá hlavně na chytání parem a kaprů, tak jistě oceníte naši opravdu velkolepou nabídku udic určených k této technice, které najdete v hojném počtu u nás a jsme si jisti, že i vy si u nás vyberete.

Každý z Vás jistě dobře ví, že technika chytání u dna za pomocí položené návnady je možná jedině za pomocí této speciální skládací udice s ohebnou špičkou, na jejímž konci je umístěno závaží napěchované návnadou, které drží háček pěkně u dna a tím napíná vlasec a ohýbá špičku udice, která je v případě záběru indikátorem záběru, a kterou najdete u nás https://www.tahoun.cz/feederove-pruty/. Takže u této techniky stačí jen krmítko správně připevnit pod háček, naplnit krmnou směsí a nahodit. Pak už jen napnete vlasec, postavíte udici téměř kolmo k zemi a sledujete barevně označený konec špičky.
úlovek ve vodě
V naší široké nabídce https://www.tahoun.cz/feederove-pruty/ najdete opravdu hned několik možností. Každá sada se skládá ze dvou či tří dílů a také z několika špiček v různých barvách a s různou ohebností. Tento druh udice se využívá jen na tuto jemnou rybařinu, tedy na kapry a parmy, jak již bylo řečeno, ale najdete u nás i speciální model, který lze přeskládat na tak zvaný matchový prut a využít i na jiné druhy ryb.