Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Příznaky menopauzy

by on 27 září, 2017 at 11:13 am || Posted in: Děti

Nepříjemné příznaky, jakými se projevuje právě menopauza, jistě ženy znají. Některé je zažily, některé teprve čekají, ale rozhodně se není na co těšit. Klimakterium nastupuje kolem 45. a 55. let. U každé ženy je to zcela individuální. I příznaky se mohou lišit.

detailní umění

Některé ženy bolí hlava, jiným je nevolno od žaludku. Snad všechny však postihují návaly horka a pocení. Mění se i naše postava. Narůstá malé kulaté bříško, vypadávají více vlasy, třepí a lámou se nehty. Tuhnou klouby a často se velice rychle zadýcháváme. Mezi duševní projevy se řadí spíše pociťování úzkosti nebo dokonce depresí. Často nemůžeme usnout, nespavost je také jedním z příznaků. Nemáme chuť na milování, a proto zažíváme problémy, které se dotýkají často celé rodiny. Žena raději tráví čas samotná a distancuje se od všech přátel a blízké rodiny.

dospělá žena

Mezi další ještě horší se řadí inkontinence moči, což je hodně osobní téma, ale bohužel i tyto projevy nás mohou potkat obzvláště při smíchu nebo kýchání. Můžeme být také v tomto období náchylnější na alergie. Začneme trpět osteoporózou. Ztrácíme svou vitalitu, šarm i ženskost, na kterou jsme byly až doposud zvyklé a díky které jsme se cítily pořád optimálně.

ü Hledáte možnost, jak projevy zmírnit? Nechcete využít žádných jiných experimentů na svém těle a chtěli byste vyzkoušet spíše něco přírodního a šetrného, u čeho si budete jistá, že to Vašemu tělu neublíží?

vrásčitá ruka

Kde najdeme odpověď?

Odpověď zní Maca. Maca představuje vyváženou odpověď na stárnutí endokrinního systému. Co obsahuje a na co pozitivně působí? V prvé řadě pomáhá udržet fyzické a duševní zdraví. Zlepšuje naši vytrvalost. Nebudete si nadále připadat nemotorná nebo neschopná. Vyběhnete pár schodů, aniž byste se zadýchala. Také napomáhá k udržení vitality celého organismu. Budete se cítit lépe, protože kůže nebude působit tak vysušeně, nebudou se prohlubovat vrásky a budete se opět usmívat. Navíc tento přírodní prvek podporuje plodnost a tím naše tělo udržuje v té správné fázi, dokut to vše jednoduše neskončí.