Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Zbavte se stresu, zahrajte si laser game!

by on 27 listopadu, 2019 at 8:58 am || Posted in: Děti

Stává se čím dál více oblíbenou zábavnou novinkou u nás! Jaký je vlastně princip hry? Hra je skupinová a týmy bojují proti sobě. Každý jednotlivý hráč je před samým začátkem vybaven svítící vestou a pistolí, oboje svítí barvou našeho týmu. Samozřejmě cílem je setřást soupeře dostat se na jeho základnu. Není to však tak jednoduché, při této pomyslné válce bojujeme v prostoru, který je méně osvětlený. Jsou zde různé skrýše, ze kterých na nás číhá http://www.prichod.cz/wp-content/uploads/2016/06/sedm-paprsku.pdf střela od protivníka.
Vyřádění je při této hře zaručeno a kam si jít zahrát? Ideálním místem pro relaxování celé vaší party je laser game, aréna, kde si můžete vybrat z velkého množství různých typů her, podle vašich zkušeností a také počtu hráčů.
Slovo aréna je v tomto případě přeci jen nepřesné, protože zde najdeme rovnou dvě místa pro náš volný čas.billboard-right

  • ARÉNA LABYRINT

Ta je z těch klasičtějších, které můžete znát z televizních seriálů nebo přímo ve videích o laser game. Jedná se o pouze mírně osvícený prostor, kde spíše vidíte jen laserové paprsky. Protihráči se před vámi mazaně skrývají v různých temných koutech. Tento prostor v pražské herně patří k tomu většímu a tedy vhodnějšímu pro větší skupiny.

  • ARÉNA AZTEC

Pokud jste menší skupinka přátel nebo kolegů, je pro vás jasnou volbou ARÉNA AZTEC. Takovou nejspíš jinde nenajdete! A pokud vás láká něco méně tradičního, tak směle do toho. Stejně jako v prostoru laserových paprsků jsou hráči vybaveni vestami a pistolemi, ale nepohybují se v barevném bludišti, ale v džungli a v okolí aztéckých chrámů. Úkryty můžete vyhledat mezi stromy v pomyslných lesích, hra je sice na menším prostoru, má však své výhody právě v tom, že je těžší se schovat. Nejedná se totiž o prostor převážně bez světla.DSC_0196

Pokud se vám myšlenka zalíbila a chcete zkusit jeden z těchto fajn herních prostor tak si přímo na stránkách vytvořte online rezervaci na datum a počet hráčů.