Stává se čím dál více oblíbenou zábavnou novinkou u nás! Jaký je vlastně princip hry? Hra je skupinová a týmy bojují proti sobě. Každý jednotlivý hráč je před samým začátkem vybaven svítící vestou a pistolí, oboje svítí barvou našeho týmu. Samozřejmě cílem je setřást soupeře dostat se na jeho základnu. Není to však tak jednoduché, při této pomyslné válce bojujeme v prostoru, který je méně osvětlený. Jsou zde různé skrýše, ze kterých na nás číhá http://www.prichod.cz/wp-content/uploads/2016/06/sedm-paprsku.pdf střela od protivníka.
Vyřádění je při této hře zaručeno a kam si jít zahrát? Ideálním místem pro relaxování celé vaší party je laser game, aréna, kde si můžete vybrat z velkého množství různých typů her, podle vašich zkušeností a také počtu hráčů.
Slovo aréna je v tomto případě přeci jen nepřesné, protože zde najdeme rovnou dvě místa pro náš volný čas.billboard-right

  • ARÉNA LABYRINT

Ta je z těch klasičtějších, které můžete znát z televizních seriálů nebo přímo ve videích o laser game. Jedná se o pouze mírně osvícený prostor, kde spíše vidíte jen laserové paprsky. Protihráči se před vámi mazaně skrývají v různých temných koutech. Tento prostor v pražské herně patří k tomu většímu a tedy vhodnějšímu pro větší skupiny.

  • ARÉNA AZTEC

Pokud jste menší skupinka přátel nebo kolegů, je pro vás jasnou volbou ARÉNA AZTEC. Takovou nejspíš jinde nenajdete! A pokud vás láká něco méně tradičního, tak směle do toho. Stejně jako v prostoru laserových paprsků jsou hráči vybaveni vestami a pistolemi, ale nepohybují se v barevném bludišti, ale v džungli a v okolí aztéckých chrámů. Úkryty můžete vyhledat mezi stromy v pomyslných lesích, hra je sice na menším prostoru, má však své výhody právě v tom, že je těžší se schovat. Nejedná se totiž o prostor převážně bez světla.DSC_0196

Pokud se vám myšlenka zalíbila a chcete zkusit jeden z těchto fajn herních prostor tak si přímo na stránkách vytvořte online rezervaci na datum a počet hráčů.