Jestliže se každé ráno probouzíte s blbou náladou a už na prahu dne uvažujete o tom, jak to jen uděláte, abyste další den přežila se ctí, pak je ve vašem životě něco špatně. Ale možná se nejedná o trvalou depresi, nýbrž jen o pořádně dlouhý přechod se vším, co ženám do života přináší. Pak se vašemu stavu nelze divit.

Vždyť kdo by chtěl ráno, co ráno vstávat s tím, že se v noci vůbec nevyspal, že už ho nyní bolí hlava, že se nečekaně potí a srdce mu buší jako splašené. Kdo by chtěl po každé neklidné noci na své polštáři nacházet vypadané chomáčky vlasů a po pohledu na displej váhy zjišťovat, že váží už zase o něco více. Tím spíše, když je to, na co se v daný den můžete těšit především bolest kloubů, špatná nálada, podrážděnost a pocení, které budou doprovázet nepříjemné poznámky vašich kolegů v práci a členů vaší rodiny doma.

pocit osamělosti

Zkrátka jsou dny, kdy by se člověk nejraději propadl do země, ovšem takové stavy by neměly trvat věčně. Pakliže na vás vší silou udeřila menopauza se vším, co přináší , tak tím nejlepším, co můžete udělat, abyste se nezbláznila, je vyhledat ordinaci lékaře anebo si alespoň opatřit spolehlivý lék na internetu. Lékař vám totiž pravděpodobně doporučí hormonální léčbu, která má svá jednoznačná pozitiva, ale také rizika v podobě vedlejších účinků. Pokud však jde o přírodní prověřenou léčbu, nemáte se čeho bát.

chůze s batohem

Přesvědčit vás o tom mohou četné reference spokojených zákazníků anebo se o všem můžete ještě lépe přesvědčit vy sami, když využijete možnosti vyzkoušet zmíněný přípravek zdarma, a pak se rozhodnout o případném pokračování. Nikdo by totiž v podobně nelehké životní situaci neměl zůstat sám, a pokud přechod těžce snáší, měl by v každém případě vyhledat lékařskou pomoc, protože i když se nejedná o nemoc, tak projevy přechodu mohou být stejně závažné.