Chytrý telefon a v něm celá řada upomínek. Emailový klient a možnost naplánovat si aktivity do kalendáře na každý den. Přesto stále potřebujeme obyčejný papír a tužku. Když telefonujeme, když si potřebujeme udělat několik poznámek, když předáváme důležitý úkol svým podřízeným, nebo naopak, když jsme tím, kdo nesmí zapomenout na některou ze skutečností. Jak takové poznámky končí? Na nejrůznějších papírcích, lépe, či hůře držících, po okraji pracovního stolu nebo monitoru počítače. Za velmi krátký čas někam zapadnou.

blok

Co je praktičtější pomůcka? Kde budete mít své poznámky lépe organizované a můžete se k nim kdykoliv vrátit? Kde si můžete odškrtnout splnění daného úkolu? Přeci v poznámkovém bloku! Samozřejmostí je, že blok na poznámky musí vypadat reprezentativně, protože jej budete často používat i při jednání s vašimi klienty. Nechte si jej vyrobit od nás! Tisk bloků nabízíme ve dvou různých provedeních a to s potiskem pouze přední strany, nebo s potiskem všech listů. Blok poté slouží i jako výborná součást propagačních materiálů, protože logo, název společnosti i kontaktní údaje se budou nacházet na každém listu.

Vhodný firemní dárek
Velmi často potřebujeme naše zákazníky obdarovat drobnou pozorností. Jedná se především o nejrůznější veletrhy, nebo propagační akce. Rozdáním bloků s jasným uvedením vaší společnosti zajistíte, že zákazníci budou mít název vaší společnosti stále před očima. Můžete si být jistí, že blok je praktickým dárkem, který najde své využití. Na příští veletrh už určitě pojedete s velkou zásobou potištěných bloků. Stačí přidat firemní propisky a tašku s logem společnosti a úhledný dárek pro vaše zákazníky je na světě.

papírky

Už jste si prostudovali pestrou nabídku našich služeb? Jistě zjistíte, že vám budeme dobrým partnerem po celý rok a že objednáním potisku bloků naše spolupráce teprve začíná.