Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Perfektní kvalita

by on 17 září, 2017 at 8:16 am || Posted in: Politika

Často se vám stává, že vám sluníčko svítí do obličeje, ať už doma pracujete, uklízíte nebo se jen chcete podívat na film? Na obrazovce počítače není nic vidět a záclony opravdu nepomáhají? Nikdy jste do domu nechtěli klasické umělohmotné žaluzie, a tak hledáte nějakou lepší volbu? Pokud jste trochu přírodně zaměřeni nebo vyhledáváte přírodní materiály, určitě bychom vám mohli pomoci. Jsou tu k dispozici skvělé vertikální žaluzie z dřevěných tkanin .

dřevěné rolety

Přírodní vzhled

Možná se ptáte, co je to vlastně dřevná tkanina, protože to není výraz, který by se používal v souvislosti se dřevem nějak často, slýcháme ho spíše ve spojitosti s látkami. Jedná se o takzvaný úplet z měkkého dřeva, a využívá se zde také bavlněných vláken, bambusu, juty, gabunu a dalších přírodních materiálů, díky kterým je pak celý produkt skvěle ohebný, a proto pak vhodný pro využití v oblasti stínění. Pokud byste si vybrali nějaké jemnější druhy těchto tkanin, budou podobné textilní tapetě. A co když máte rádi barvy? Nemusíte mít strach, i takový materiál lze snadno obarvit, takže tento produkt sladíte se svým stávajícím interiérem naprosto bez problému.

rolety ze dřeva

Padnou do každého interiér

Jak přesně použít takový prvek u sebe doma? Někdo ho využije jen pro rolety, někomu se hodí i na posuvné stěny či dveře, někdo z nich chce vertikální žaluzie – využití je skutečně široké a často záleží na klientově fantazii a přání. Nemusíte mít strach, pokud máte zařízen interiér moderněji, a přesto chcete tento prvek i u sebe doma, můžete ho vhodně obarvit či je možno jej doladit přesně tak, aby zapadl, dokáže být tedy i luxusní a elegantní. A pokud máte doma parkety nebo třeba dřevěné skříně, je to jasná volba, protože k takovému nábytku tento funkční doplněk skvěle ladí.