Často se vám stává, že vám sluníčko svítí do obličeje, ať už doma pracujete, uklízíte nebo se jen chcete podívat na film? Na obrazovce počítače není nic vidět a záclony opravdu nepomáhají? Nikdy jste do domu nechtěli klasické umělohmotné žaluzie, a tak hledáte nějakou lepší volbu? Pokud jste trochu přírodně zaměřeni nebo vyhledáváte přírodní materiály, určitě bychom vám mohli pomoci. Jsou tu k dispozici skvělé vertikální žaluzie z dřevěných tkanin .

dřevěné rolety

Přírodní vzhled

Možná se ptáte, co je to vlastně dřevná tkanina, protože to není výraz, který by se používal v souvislosti se dřevem nějak často, slýcháme ho spíše ve spojitosti s látkami. Jedná se o takzvaný úplet z měkkého dřeva, a využívá se zde také bavlněných vláken, bambusu, juty, gabunu a dalších přírodních materiálů, díky kterým je pak celý produkt skvěle ohebný, a proto pak vhodný pro využití v oblasti stínění. Pokud byste si vybrali nějaké jemnější druhy těchto tkanin, budou podobné textilní tapetě. A co když máte rádi barvy? Nemusíte mít strach, i takový materiál lze snadno obarvit, takže tento produkt sladíte se svým stávajícím interiérem naprosto bez problému.

rolety ze dřeva

Padnou do každého interiér

Jak přesně použít takový prvek u sebe doma? Někdo ho využije jen pro rolety, někomu se hodí i na posuvné stěny či dveře, někdo z nich chce vertikální žaluzie – využití je skutečně široké a často záleží na klientově fantazii a přání. Nemusíte mít strach, pokud máte zařízen interiér moderněji, a přesto chcete tento prvek i u sebe doma, můžete ho vhodně obarvit či je možno jej doladit přesně tak, aby zapadl, dokáže být tedy i luxusní a elegantní. A pokud máte doma parkety nebo třeba dřevěné skříně, je to jasná volba, protože k takovému nábytku tento funkční doplněk skvěle ladí.