To, co běžná lidská síla neuzvedne, umí firma autojeřáby Praha velmi rychle. Tato společnost disponující těžkou technikou, která v těchto situacích vše řeší naprosto bezpečně, je vám plně k dispozici. Stačí jen kontaktovat pracovníky a zbytek už vyřeší profesionálně za vás.

hák

Naše vybavení pro tyto činnosti k vaší dispozici:

Autojeřáb AD20.2
Tento autostroj je určen pro jeřábnické práce, jak stavební, tak montážní i vyprošťovací také v náročném terénu. Stroj je vybaven váhou a má třídílný teleskopický výložník. Je flexibilnější než jiné podobně zaměřené stroje.

Autojeřáb AD28
Tento autojeřáb je určen pro jeřábnické práce, a to jak stavební, tak i montážní a vyprošťovací, také si poradí i v obtížnějším terénu. Jeho teleskopický výložník je třídílný.


Autojeřáb GMK 2035
Tento stroj je moderním mobilním jeřábem s velkou nosností. Dosah jeho výšky je až do 45 metrů. Je plně vybaven automatizovanými systémy. Je to moderní, flexibilní a především spolehlivý stroj.

lano

Pro manipulaci s břemeny používáme jen certifikované vázací prostředky

Vázací prostředky s certifikací, které používáme: lana, nekonečná lana řetězy a bezpečné kurty. Právě pevnost těchto prvků je důležitá pro jakoukoliv manipulaci s těžkými náklady. Jejich narušení by mohlo způsobit nevyčíslitelné škody, za které však také ručíme, pokud bychom nějaké svou činností způsobili. Bezpečné přepravení nebo naložení vaší věci na určené místo je pro nás prvořadé a cílené.

Zkušení pracovníci, na které se můžete vždy spolehnout

Jistě určitě nestojíte o to, aby právě při přenosu či převozu vašeho těžkého břemene došlo k nějakému poškození. Ať už samotné věci, nebo poškození okolních plotů či majetku třetích osob. Na naši firmu autojeřáby Praha je ve všech směrech spolehnutí. Každý náš pracovník má praxi za volantem minimálně 2 roky. Je to prioritní požadavek, který si sami klademe na bezpečnost a kvalitu nabízených služeb pro své zákazníky. Nebojte se, zavolejte a zbytek už můžete nechat v klidu na nás.
Zajistíme vše, kvalitně a do puntíku přesně tak, jak budete potřebovat.