Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Doděláváme elektrické rozvody

by on 11 srpna, 2019 at 3:26 am || Posted in: Výrobky

Stavba již nahrubo stojí, už má i „glajchu“, a nyní nastává doba kdy se bude dodělávat elektrika.
Přichází odborníci,malují po stěnách čáry kudy se potáhnou kabely a kde budou končit. Majitel novostavby pak již jen majzlíkem seká jako divý do zdiva a vysekává kabeláži cestu. Tam, kde se budou stýkat a kde jsou mini rozvody musí udělat díru. Pro elektrikáře malou, ti budou nadávat, pro toho , kdo kladivem a majzlíkem seká, je to propast.
Zastaralý typ zásuvky
Nu, je hotovo, elektrikář zapojuje a všude dává jakési divné zásuvky. Tyhle nechcete. Takže jsou dvě možnosti. S elektrikářem jste se měli domluvit dopředu, aby nevozil svoje, že si koupíte. Tím je problém vyřešen. Možnost číslo dvě je taková, že se také domluvíte s elektrikářem. Ale tentokrát tak, že to všechno koupí on. Vy mu jen sdělíte svou představu. On má totiž zcela jistě přehled o výkřicích módy, údržby, a hlavně výdrži zásuvek.
No, výdrži, zásuvka sice není nějak moc namáhaná, ale když po stovce vytažení přívodní šňůry zůstane v ruce, tak je někde chyba. Když ne v člověku, tak v zásuvce. Proto je třeba vybírat jen ty nejkvalitnější které jsou v současnosti na trhu. Pokud zvolíte zásuvky Asfora, nemůžete udělat chybu a zcela jistě neprohloupíte. Samozřejmě že v tom stejném duchu berte i vypínače, stmívače a prostě vše, co má něco společného s elektrikou.
Moderní vypínač
Jen zásuvek a vypínačů mají spoustu druhů a koupíte zde dokonce i ty zásuvky, které mají „deklík“. To znamená, že se zásuvka po použití uzavře.
Volte stejného výrobce a také stejný odstín, je jich nepřeberně.
Berte zde i zásuvky telefonní, na svod z antény i obyčejné. Ke všem jsou samozřejmostí i rámečky. Vždyť jak by to vypadalo, kdyby měly jinou barvu, že.
Nu a až budete mít koupeno a doděláno, uvidíte, že co se týče estetiky, nemohli jste vybrat lépe. A nyní si můžete cvaknout. Vypínačem