Pro originální a zajímavé oblečení, co má nápad, se nevydávejte do klasického obchodního centra, ale jednoduše si objednejte potisk textilu. V případě volby originálního obrázku nebo nápisu tak získáte tričko nebo mikinu, která se stane jedinečným kouskem oblečení ve vašem šatníku a ve kterém nikoho jiného nepotkáte. Máte třeba oblíbené motto, které vás vystihuje nebo kterým se řídíte?

tričko

Tak šup s ním na tričko. Kromě různých obrázků a nápisů si také můžete nechat zhotovit tričko s motivem, který bude mít plastický efekt. V módě jsou také různé metalické odlesky barev nebo reflexní a fosforeskující barvy, díky kterým tak budete ve vašem novém tričku k nepřehlédnutí na diskotéce nebo párty a budete zářit na všechny strany. Při výběru motivů a barev nezná fantazie mezí. Možností je nespočetně a vy tak můžete doplnit váš šatník o další originální a designové kousky oblečení v podobě triček, mikin a dalších.

Objednejte si nové kousky oblečení, které mají styl a nápad. Neztraťte se v davu se stejným nebo podobným oblečením, ale noste něco originálního a jedinečného, čím můžete vyjádřit vaši osobnost a náladu.

KVALITNÍ SÍTOTISK NA RŮZNÝ TEXTIL
Využijte možnosti kvalitního sítotisku na různé druhy oblečení. Obrázky a nápisy na vašem oblečení se jen tak neoperou, protože jsou zhotoveny kvalitní technikou. Získáte tak opravdu kvalitní designové oblečení ve vámi zvoleném motivu.

mikiny

Kromě potisku na oblečení si můžete také objednat plátěnou tašku nebo vak na záda s vámi zvoleným potiskem. Vaky na záda oceníte zejména a sportovní věci nebo na výlety, na kterých budete potřebovat jen pár důležitých věcí. A plátěné tašky? Ty jsou zase ekologickým řešením a náhradou na nákupech za igelitky. Kromě originálního oblečení tak získáte i jedinečný a praktický módní doplněk s motivem podle vašeho výběru.