Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Zlepšete vaše trávení díky psylliu

by on 25 října, 2019 at 5:10 am || Posted in: Politika

Vláknina je nepostradatelnou součástí našeho jídelníčku a jejím hlavním úkolem je podpora správné činnosti střev. Ovšem většina obyvatel jí v běžné stravě přijímá nedostatečné množství. V dnešní uspěchané době plné stresu trpí spousta lidí nejrůznějšími obtížemi spojenými s trávením, jako je například zácpa, průjem, nadýmání nebo nepravidelné vylučování. S tím spojené bývají také nepříjemné hemeroidy. Pokud i vy máte tyto obtíže, můžete se spolehnout na přírodní produkt, který vám pomůže s obtížemi spojenými s trávením.

zažívací trakt

Nejen na potíže s trávením, ale i v dalších oblastech vám může pomoci jitrocel indický, který je známý spíše pod názvem psyllium.

ÚČINKY PSYLLIA

Psyllium pomáhá při hubnutí, protože navozuje na delší dobu pocit zasycení a také brání ukládání tuků v těle. Dále udržuje hladinu cholesterolu v rovnováze a pomáhá snižovat krevní tlak. Hlavním benefitem při užívání jitrocele indického neboli psyllia je podpora správného trávení a napomáhání k pravidelnému vyprazdňování. Změkčuje stolici a také zvětšuje její objem. Právě správně fungující trávení je základem k očistě organismu a k pevnému zdraví.

Způsoby konzumace jitrocele indického – psyllia

Psyllium díky tekutině nabobtná, a proto je při jeho užívání nutný zvýšení příjem tekutin, v minimálním množství dvou litrů za den. Psyllium můžete přidat do čaje, šťávy nebo džusu a ihned vypít. Užívání psyllia je potřeba správně načasovat, jeho ideální konzumace by měla nastat nalačno, alespoň půl hodin před jídlem. Tím si zajistíte dokonalé pročištění organismu a správný účinek psyllia.

problémy s trávením

Nenechte si vašimi trávicími obtížemi komplikovat život. Zbavte se obtížného nadýmání a plynatosti jednou provždy. Zbavte se vašich problémů a zharmonizujte si trávení díky užívání psyllia. Jeho užívání přispěje k vaší lepší fyzické i psychické pohodě.