Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Pořiďte si dokonalý vjezd na Váš pozemek

by on 18 května, 2017 at 6:13 am || Posted in: Politika


brána, světlo, ruka, dálkové ovládání

V dnešní době je naprosto běžné vymezit hranice svého pozemku a ohraničit jej plotem či zdí a tak svůj pozemek chránit před vstupem cizích osob a v některých případech i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích či sousedů. Každopádně, i když Váš pozemek ohraničíte, tak je potřeba, abyste se na něj dostali Vy sami a tak musíte zřídit vstup. Velice pohodlným, moderním a přitom velmi výhodným vstupem a vjezdem jsou samonosné brány, které Vám zde nabízíme.

Samonosné brány Ostrava jsou skvělým řešením vstupu či spíše vjezdu na soukromý pozemek k rodinnému domu, ale také pro vjezd do průmyslového areálu či k jakémukoliv veřejnému objektu. Díky velkému výběr možných variant, povrchových úprav, výběru výplní, ozdobných prvků a dalších možností nejrůznějších doplňků se prostě tento produkt hodí naprosto kamkoliv a přizpůsobí se Vašim požadavkům na vzhled exteriéru Vašeho pozemku.

strom, lampy, kovaná brána

Jak tedy vidíte, ocelové samonosné brány Ostrava se mohou stát skvělým pomocníkem a doplňkem nejen Vašeho soukromého pozemku, ale jakéhokoliv jiného. Díky tomu, že se celá konstrukce pohybuje nad zemí, je snadné i odklízení sněhu a celková údržba v zimním období. Tyto brány jsou méně náročné na prostor než běžné modely a to díky posuvnému otvírání, které se zasouvá do strany, ale je tedy třeba počítat s místem podél zdi či plotu, kam se bude otvírat.

Samonosné brány mohou být buďto křídlové a to jedno či dvou křídlové a lze je využít na místech, kde není dostatek místa podél zdi či plotu, takže se vlastně využívají jako běžné modely, a dále mohou být tedy posuvné, o kterých zde již byla řeč. Každopádně oba druhy mohou být vybaveny elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním a pro místa, kde není přístupná elektřina, je můžeme vybavit solárním zdrojem.