brána, světlo, ruka, dálkové ovládání

V dnešní době je naprosto běžné vymezit hranice svého pozemku a ohraničit jej plotem či zdí a tak svůj pozemek chránit před vstupem cizích osob a v některých případech i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích či sousedů. Každopádně, i když Váš pozemek ohraničíte, tak je potřeba, abyste se na něj dostali Vy sami a tak musíte zřídit vstup. Velice pohodlným, moderním a přitom velmi výhodným vstupem a vjezdem jsou samonosné brány, které Vám zde nabízíme.

Samonosné brány Ostrava jsou skvělým řešením vstupu či spíše vjezdu na soukromý pozemek k rodinnému domu, ale také pro vjezd do průmyslového areálu či k jakémukoliv veřejnému objektu. Díky velkému výběr možných variant, povrchových úprav, výběru výplní, ozdobných prvků a dalších možností nejrůznějších doplňků se prostě tento produkt hodí naprosto kamkoliv a přizpůsobí se Vašim požadavkům na vzhled exteriéru Vašeho pozemku.

strom, lampy, kovaná brána

Jak tedy vidíte, ocelové samonosné brány Ostrava se mohou stát skvělým pomocníkem a doplňkem nejen Vašeho soukromého pozemku, ale jakéhokoliv jiného. Díky tomu, že se celá konstrukce pohybuje nad zemí, je snadné i odklízení sněhu a celková údržba v zimním období. Tyto brány jsou méně náročné na prostor než běžné modely a to díky posuvnému otvírání, které se zasouvá do strany, ale je tedy třeba počítat s místem podél zdi či plotu, kam se bude otvírat.

Samonosné brány mohou být buďto křídlové a to jedno či dvou křídlové a lze je využít na místech, kde není dostatek místa podél zdi či plotu, takže se vlastně využívají jako běžné modely, a dále mohou být tedy posuvné, o kterých zde již byla řeč. Každopádně oba druhy mohou být vybaveny elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním a pro místa, kde není přístupná elektřina, je můžeme vybavit solárním zdrojem.