Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Svatební party stan splní vaše sny o svatbě v přírodě

by on 7 května, 2018 at 10:51 am || Posted in: Děti

Představte si, jaká by to byla romantika, kdybyste svou veselku uspořádali pod širým nebem. Nemuseli byste se tísnit v žádných omezených, byť ve slavnostně vyzdobených prostorách, mohli byste dýchat čerstvý vzduch a užívat si nekonečného prostoru, který máte pro svou oslavu k dispozici. Pobyt venku, tím spíše v létě, má vždycky své neopakovatelné kouzlo. A také si můžete být jisti tím, že všichni vaši hosté podobný výběr jistě ocení.
nevěsta a ženich u lesa.jpg
A vy tak můžete zvolit místo, které máte rádi anebo to, které má pro vás nějakou symbolickou hodnotu, vaší fantazii se v tomto případě žádné meze nekladou. A je zde ještě jedna věc navíc – pronájem podobných venkovních prostor vás zaručeně vyjde mnohem levněji než uspořádat svou veselku v jakýchkoli jiných krytých reprezentativních prostorách jako je třeba zámek anebo hotel.
svatba venku.jpg
A díky tomu, že si dnes pro podobnou akci můžete pohodlně pronajmout svatební party stan , tak se ani nemusíte trápit tím, zda vám ve váš velký den vyjde či nevyjde počasí. I kdyby se přihnala vichřice anebo blesková bouřka, tak s kvalitním party stanem to ani nezamává a v bezpečí bude vše, co bude pod jeho střechou, od slavnostní tabule, přes hudebníky až pro hosty. A záleží jen na vás samotných, jak si své zázemí představujete. Někdo se spokojí se střechou a částečným opláštěním některými bočnicemi, někdo jiný má naopak zájem i o podlahu s koberci a kompletní slavnostní výzdobu ve vybraných barvách. Všechno je možné. A díky tomu, že pronajatý party stan bude dokonale zářivě bílý a jeho vnitřní konstrukce bude skryta pod nadýchanou baldachýnovou výzdobou, tak budete mít pocit jako byste se octli v pohádce.
ženich a nevěsta u stromu.jpg
Každopádně, ať už na vaší svatbě bude svítit slunce anebo vám bude pršet štěstí, tak budete mít jistotu, že s vašimi plány nic nezamává, že nikoho déšť nepromáčí, a že vaši květinovou výzdobu neodnese vítr.