Představte si, jaká by to byla romantika, kdybyste svou veselku uspořádali pod širým nebem. Nemuseli byste se tísnit v žádných omezených, byť ve slavnostně vyzdobených prostorách, mohli byste dýchat čerstvý vzduch a užívat si nekonečného prostoru, který máte pro svou oslavu k dispozici. Pobyt venku, tím spíše v létě, má vždycky své neopakovatelné kouzlo. A také si můžete být jisti tím, že všichni vaši hosté podobný výběr jistě ocení.
nevěsta a ženich u lesa.jpg
A vy tak můžete zvolit místo, které máte rádi anebo to, které má pro vás nějakou symbolickou hodnotu, vaší fantazii se v tomto případě žádné meze nekladou. A je zde ještě jedna věc navíc – pronájem podobných venkovních prostor vás zaručeně vyjde mnohem levněji než uspořádat svou veselku v jakýchkoli jiných krytých reprezentativních prostorách jako je třeba zámek anebo hotel.
svatba venku.jpg
A díky tomu, že si dnes pro podobnou akci můžete pohodlně pronajmout svatební party stan , tak se ani nemusíte trápit tím, zda vám ve váš velký den vyjde či nevyjde počasí. I kdyby se přihnala vichřice anebo blesková bouřka, tak s kvalitním party stanem to ani nezamává a v bezpečí bude vše, co bude pod jeho střechou, od slavnostní tabule, přes hudebníky až pro hosty. A záleží jen na vás samotných, jak si své zázemí představujete. Někdo se spokojí se střechou a částečným opláštěním některými bočnicemi, někdo jiný má naopak zájem i o podlahu s koberci a kompletní slavnostní výzdobu ve vybraných barvách. Všechno je možné. A díky tomu, že pronajatý party stan bude dokonale zářivě bílý a jeho vnitřní konstrukce bude skryta pod nadýchanou baldachýnovou výzdobou, tak budete mít pocit jako byste se octli v pohádce.
ženich a nevěsta u stromu.jpg
Každopádně, ať už na vaší svatbě bude svítit slunce anebo vám bude pršet štěstí, tak budete mít jistotu, že s vašimi plány nic nezamává, že nikoho déšť nepromáčí, a že vaši květinovou výzdobu neodnese vítr.