Každá žena by měla vědět, co ji nejvíce sluší a jaký typ oblečení je pro její postavu ten nejlepší a nejlépe tak vynikne. S tímto vám zaručeně poradí kdejaká kamarádka. Je však také velmi důležité mít v šatníku takové ty základní kousky, se kterými zaručeně vykouzlíte nějaký dokonalý outfit pro každý den. Co je to za kousky?

letní kabelka

· Bílé triko. Zá se to jako absolutní paradox, ale věřte že s tímto kouskem vykouzlíte plno originálních outfitů. Je však důležité dbát na kvalitu. Všichni víme, že obyčejná bavlněná trika se velmi rychle vytahají anebo ztratí svou barvu či tvar, což rozhodně není něco, co bychom si přáli, že?

· Bílá košile. Zde platí úplně to stejné pravidlo – kvalita rozhoduje. Vyberte si takovou, která vám bude vyhovovat svým tvarem a střihem. Měla byste se v ní cítit sebejistě a i tak působit na své okolí.
černá kabelka do ruky

· Kabelky. Ty jsou kapitolou asi samy o sobě. Takovým tím základem je černá velká kabelka, kterou lehce zkombinujete jak s nějakým sportovnějším oblečením, tak i s nějakým kancelářským či příležitostním. Další kabelkou, kterou by měla mít každá žena je určitě nějaké malé psaníčko, které vám poslouží, jestliže se vydáte na nějaký koncert či ples. Mělo by být tak akorát velké, aby se do něj vešla peněženka, mobil a klíče. Nic víc totiž není na takové akce opravdu nutné nosit. Také je velmi dobré volit nějakou bez kovových detailů. Mnohdy se vám totiž stane, že si chcete vzít šperky v barvě stříbrné, ale na kabelce jsou zlaté detaily, což může působit někdy přímo do očí bijíce a to vy samozřejmě nechcete. Kromě těchto dvou základních kabelek je také dobré mít nějakou menší přes rameno na takové to běžné nošení, když se jdete jen projít po městě nebo s kamarádkami na kafe. U těch už se vyplatí, když jsou o něco větší a vy do nich vložíte třeba čepici nebo šálu, když se venku udělá teplo.