Brány Ostrava se stanou nejen dokonalým zabezpečením pro vjezd na Váš pozemek, ale také se stanou velmi originálním a opravdu vkusným doplňkem vzhledu celého Vašeho exteriéru. Jsou vhodné jak pro vjezdy na soukromé pozemky Vašich rodinných domů, tak také pro vjezdy do Vašich firem a společností. Zajistí bezpečí Vašemu pozemku a zároveň jej doladí a zkrášlí.

brána

Záleží jen na Vás, jaký druh brány si u nás vyberete. Naše nabídka obsahuje jak křídlové tak posuvné modely ve vysoce kvalitním a spolehlivém provedení a ve velkém výběru modelů, které jsou vhodné pro všechny Vaše vjezdy. Samozřejmě záleží na tom, kolik místa ve vjezdu máte a podle toho je vhodné vybírat druh, model a provedení.

Brány Ostrava se stanou tím nejlepším zabezpečením Vašeho pozemku, ať už se tedy jedná o vjezd k rodinnému domu na soukromý pozemek či do průmyslového areálu nebo jakéhokoliv veřejného objektu. Velkou výhodou našich produktů je konstrukce, která se pohybuje nad terénem, a proto je velmi snadná údržba vjezdu v každém období a nebrání jí ani zimní období a odklízení sněhu.

Posuvné brány jsou velmi vhodné pro vjezdy s nedostatkem místa, protože jsou velmi nenáročné na prostor, při jejich otevírání je důležité mít prostor podél zdi či plotu. Křídlové lze využít tam, kde nemáte dostatek místa podél zdi či plotu a mohou být v provedení jednokřídlovém či dvoukřídlovém, ovšem potřebujete mít dostatek místa před vjezdem pro jejich otevření.

vrata

Jak tedy vidíte, oba druhy mají své výhody a jsou vhodná pro různá místa. Mohou mít různou povrchovou úpravu a plně přizpůsobíme jejich vzhled Vašim požadavkům tak, aby zapadli do rázu Vašeho pozemku. Také mohou být vybaveny dálkovým ovládáním a samozřejmě motorovým pohonem pro ještě snadnější obsluhu.