Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Nemusíte se bát vyšetření, která vás v 1. trimestru čekají

by on 24 května, 2017 at 10:25 am || Posted in: Výrobky

Těhotenství je doba, kdy se každá žena mění. Čekání dítěte totiž navazuje na řadu hormonálních a samozřejmě také fyzických změn. Žena se pomalu začíná měnit a připravovat se na svou budoucí hlavní roli, roli matky. Aniž bychom si to jako ženy uvědomovaly, tak nás mění hormony ale také narůstající bříško, které s sebou však přináší také řadu změn a je nezbytné, abychom všechno jako budoucí matky hlídaly. Dbaly na svou stravu i životosprávu, upravily si jídelníček, nekouřily a nepily alkohol, což by u každé ženy v období těhotenství mělo být naprostou samozřejmostí.

dítě

a) Každá žena se při tomto stavu zklidní a nemyslí jenom na sebe, ale také na své zatím ještě nenarozené dítě. Chce mu dopřát to nejlepší už v bříšku a nejvíce z celého srdce si přeje, aby mu tam bylo dobře. Do té doby, dokud jej má u sebe, přímo pod svým srdcem.

V prvním trimestru vás jako budoucí maminku čekají různá vyšetření. Nemusíte se však dopředu ničeho obávat, protože k těmto úkonům jsou připravená speciální stanoviště, která se vším pomáhají. Váš lékař vám odpoví na všechny otázky, které budete mít, a navíc jsme zde od toho také my. Přijít k nám můžete naprosto kdykoliv.

gen

Centrum fetální medicíny

Centrum fetální medicíny a lékařské genetiky se nachází v Ostravě – Hrabůvce a také v Olomouci. Genetika Olomouc i ostatní zařízení jsou lékařský a vědecky zaměřená výhradně na budoucí maminky a jejich miminka v bříšku. Proto se specializují na prenatální diagnostiku a veškerá vyšetření s tímto tématem související. Může se jednat o jakékoliv vyšetření v období těhotenství. Zejména v prvním a druhém trimestru jsou tato vyšetření velice důležitá. Na těchto pracovištích se samozřejmě také zdarma a bez závazků poskytují jakékoliv informace a to jak pro nastávající maminky, tak i pro všechny ostatní pacienty a pacientky.