Při pořádání oslavy pro více lidí je třeba mít alespoň trochu představu, co chceme a co se bude zhruba přibližně odehrávat. Pokud hodláme ihned vyvalit sudy s alkoholem a bav se každý, jak umíš, pak je to samozřejmě jednoduché, ale asi to není to správné řešení. I když… Nu jak pro koho že.
Pokud však chceme, aby byla oslava skutečně důstojná a na té nejvyšší úrovni, je třeba tomu nasadit také vysoký standard.
Ten se dosáhne hodně věcmi a věřte, že to nemusí být zrovna cenou potravin či alkoholu.
Pokud se ptáte, čím tedy zvednout úroveň, vězte tedy, že člověkem. Ano, je to moderátor.
Muž či žena, která vám celou oslavu povede. Ne podle svého, ale podle toho, co si předem dohodnete.
Stůl pro oslavence
Takovým moderátorem může být klidně herec, nebo někdo všeobecně známý. A musí to samozřejmě umět. Nic jej nesmí zaskočit, musí být pohotový i výřečný a musí se umět samozřejmě bavit.
Nezvládne jen vaši oslavu, ale cokoli. Nesmí mu dělat potíže moderovat stejně jako myslivecký bál tak i sraz popelářů po návratu z výkonu trestu. Prostě to musí být člověk na svém místě. Toho nevolte z vlastních řad, byť tvrdí, že to umí. Skutečný profesionál v branži jistě nebude.
Agentura vám potřebného člověka sežene. Zcela jistě ji nevyvedou z míry ani vaše zvláštní požadavky. V podstatě jsou připraveni na každou situaci a jejich moderátor by měl být také.
Moderátor na oslavě
A také uvedení moderátora na pozvánkách dá hned akci jiný „šmrnc“. Rozhodně s jeho uvedením bude pozvánka opět na jiné úrovni, než kdyby tam bylo jen strohé datum kdy a důvod proč.
Kdybyste v ruce drželi dvě pozvánky na stejný termín, jednu tu špatnou a druhou tu s moderátorem, kterou byste si vybrali?
Každá zábava chce to své. Jak psáno na začátku, každý má jiné nároky. Bude-li ta vaše oslava později hodnocena v tom nejvyšším stupni si musíte zařídit sami. Tento krátký článek vám měl nastínit, jak toho dosáhnout.