Naštěstí jsou časy prašného a pracného klepání koberců, na kterém jste mohli ruce nechat, již v propadlišti dějin a plácačky byly nahrazeny mnohem efektivnějšími a praktičtějšími stroji. Pokud chcete mít koberec dokonale čistý, nestačí jej jen luxovat nebo drhnout kartáčem. Těmito praktikami se stává Váš koberec semeništěm zažrané špíny a roztočů, kteří jsou, jak jistě dobře víte, velmi nebezpeční pro zdraví členů domácnosti. Aby mělo čištění smysl a bylo efektivní nejen na první pohled, je třeba provádět ho hloubkově. Proto tuto práci nechte výhradně na nás!

čistý koberec

Naše firma poskytuje služby na vysoké odborné a profesionální úrovni. Máme bohaté zkušenosti v odstraňování virů a bakterií, neutralizujeme nepříjemné pachy, impregnujeme koberce i čalouněný nábytek, a dokonce i čistíme a renovujeme nejrůznější druhy podlah. Je-libo protiskluzová impregnace? Máte ji mít. Pro nás žádný problém! U každého zákazníka nejdříve dobře vyhodnotíme stav znečištění abychom zvolili jak vhodné čistící prostředky, tak i správný stroj pro čištění.

visící koberce

Technologické vybavení naší firmy je opravdu širokospektrální a vysoce výkonné abychom mohli uspokojit požadavky a potřeby každého zákazníka s ohledem na potřeby koberce či čalounění dle materiálu. Jako nejčastější variantu čištění používáme tzv. Rotovac systém, což je nejúčinnější metoda, která je právem považována za renovaci koberců. Nejenže vyčistí vlas koberce po celé jeho délce, ale zredukuje veškeré nesrovnalosti způsobené častým prošlapováním. Používáme výhradně certifikované čistící prostředky britské značky Prochem. Díky nízkému pH jsou koberce po ošetření na dotek hebké a vláčné.

Všichni naši zaměstnanci jsou důsledně proškoleni v oblasti materiálů koberců a textilií, v použití správných prostředků pro čištění, ve stylech čištění, apod.

Na nic nečekejte a zamluvte si termín včas!