Nejspíše každý občan České republiky http://www.vrtbovska.cz/ určitě ví, kde leží Jihomoravský kraj a snad i ostatní kraje na území České republiky. Ještě aby ne, Morava je velice známá a to díky táhlým vinicím a převážně domácí pálenkou, kterou má doma snad úplně každý. Možná také proto, když jedete menšími obcemi, tak pole lemují sady meruněk, švestek a ostatního ovoce. Zkrátka každý je, tak trošku pyšný na to, že pochází právě s tohoto kraje. Dnes si však řekneme něco o malebné obci uprostřed Moravy a to o Lednici. Ta se může chlubit velkým počtem památek ve svém okolí a taky nedalekým aquaparkem a dalším vyžitím. Samozřejmě zde seženete i komfortní ubytování a to v https://lednice.galant.cz/. Ubytovat se přímo tady, je neuvěřitelný zážitek a to ať už z hlediska komfortu, tak z přístupu zaměstnanců, který je naprosto skvělí.
vršky z dálky

Tento čtyř hvězdičkový hotel, Vám nabídne veškerý komfort dnešní doby. Ať už chcete odpočinek ve wellness, nebo se projít po turistických trasách, či navštívit zámeckou zahradu, určitě můžete, protože je zde všechno na jednom místě. To stejné se týká i zdejší gastronomie, pokud zde jednou ochutnáte místní speciality, budete se chtít určitě vrátit. Za zhlédnutí stojí určitě i vinný sklípek, kde můžete ochutnat místní víno, které je vyhlášené i v zahraničí. Velmi žádanou věcí je zde také pořádání svateb, protože se dají pronajmout zdejší prostory, které jsou nádherné už na pohled. Pronájem prostoru se však musí řešit dlouho dopředu, skrz ohromný zájem. Není ani divu, protože zámecká zahraje je skvostem sama o sobě.
krajina Lednice

Pokud tedy zvažujete, kam vyrazit za památkami, nebo za hezkou přírodou, zkuste zvážit právě toto místo, určitě nebudete litovat. Tento skvost, není jen tak někde k vidění a zdejší jídlo a víno určitě stojí za ochutnání, proto dlouho neotálejte a zamluvte si ubytování už dnes.