Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Vlastní bydlení na dosah ruky

by on 14 září, 2019 at 8:09 am || Posted in: Bydlení

Možná sníte o vlastním bydlení, které vám bude říkat pane. Možná si představujete, jak by to bylo skvělé, kdybyste mohli o víkendu opustit město a vyrazit někam na chatu do přírody. Možná myslíte na to, jak by se vám u vašeho oblíbeného rybníka hodilo zázemí pro rybaření. Ať už máte libovolné plány, je zde jedno chytré řešení, které vám je pomůže naplnit. A zdaleka se nejedná o žádnou exotickou novinku. Mobilní domy Praha možná nejsou v Česku zatím příliš známé, za to na západ od nás se běžně využívají již desítky let. A také na českém trhu je o ně nemalý zájem – lidé totiž zjistili, že bydlet se dá i za rozumnou cenu, a není nutné kvůli tomu hned stavět dům.
ruka na klice od dveří

O co tedy konkrétně jde?

Mobilní domy jsou jednoduchým typem bydlení, pro které je typické to, že se jedná o stavbu bez pevných základů, která tedy není spojená se zemí. Svou velikostí a dispozicemi odpovídá malému bytu, ovšem s tím rozdílem, že stojí na samostatném pozemku – anebo na pozemku pronajatém.
Taková stavba totiž nevzniká na místě, nýbrž v areálu samotného výrobce. A rozhodně na ni nemusíte čekat dlouho – jakmile si vyberete, jakou by měla mít vnější a vnitřní podobu, do měsíce se můžete stěhovat. Výrobce vám hotový mobilheim doveze až na místo, kde ho rovněž odborně usadí.
klíč se stříbrným přívěskem - v šedé barvě

Jak to vypadá uvnitř?

Uvnitř této drobné stavby najdete naprosto vše, co v běžném bytě – tedy jak sociální zázemí, tak kuchyňský kout anebo například sedací soupravu. To, jak bude domek vybaven, záleží především na vás, a na tom, co si budete přát.
Důležité je, že v tomto případě nepotřebujete žádné stavební povolení, což je skvělá zpráva i pro ty, kdo mají zájem o sezónní objekt pro rekreaci a trávení volného času. Mohou ho totiž umístit kamkoli, kde si zakoupí anebo pronajmou alespoň malý kousek místa. Přesně tak velký, aby se na něj mobilheim vešel.