Ano, ano, je to tak, čas je neúprosný a malé miminko, kolem kterého jsme běhali a měnili pleny je najednou nepotřebuje. Tak mu místo nich strkáme nočníček a sdělujeme celému světu, že mimino už chodí na „kakáč“.
Ale i toto radostné období pomine, dítě začíná chodit, pátrat, bádat a stále roste jako z vody. A jednoho dne, co se nestane, zjistíme, že by už mohlo mít své soukromí, svůj dětský pokoj. Takže nastává další éra a zase bude krásná. Jenže, jak začít? Co tam dát? Začínají spory, nikdo si neví rady. Šoupe se nábytkem sem, šoupe se nábytkem tam, aby se po třech dnech zjistilo, že nejdou otevřít dveře.640_stalmachova-mini-3 Tak se to zase předělá, ale zase špatně, protože by dítě mohlo naletět hlavou přímo na hranu nějakého stolu či skříně. Vzdáváte to a už chcete dát nábytek jen tak, náhodou, postel klidně necháte třeba na střeše. Maminka to chce tak, tatínek onak. Volá se tchyně, která je na straně dcery, volá se tchán, který straní tatínkovi. Skládáte ruce v klín. Není však třeba mít obavy, že pokojík zůstane nezařízen.
Zkuste oslovit někoho nestranného a toho, kdo už s tím má zkušenosti.
Může to být i firma, která vám vypracuje návrh dětského pokoje. Ono to totiž není jen tak. Tento pokojík totiž musí být především zajímavý, ale taký hravý. A pozor, ta věc z nejdůležitějších, musí být bezpečný. Část dětského pokoje
Je to příliš hodně věcí, ale firma má své architekty, kteří vám vypracují návrh tak, aby splnil naprosto všechny parametry, a ještě navíc i ty vaše, které si budete přát.
Nebojte se, nepolezete do něčeho neznámého, všechny návrhy vám budou předvedeny ve 3D, tedy technologii, která vám přesně předvede, jak to bude vypadat a kde co máte umístit. Přední a zkušení architekti již zhruba vědí, co rodiče požadují a návrh pro vás zcela jistě nebude jejich první. Tak to vyzkoušejte a uvidíte, že budete spokojeni.