Mít po ruce praktický poznámkový blok se vždycky hodí. Přijde vám vhod, když si potřebujete poznamenat informace z porady, když si potřebujete zapsat, co máte nakoupit, anebo k dalším libovolným poznámkám, které chcete mít po ruce a na očích.
Takový blok se může stát docela praktickým marketingovým nástrojem, způsobem, jak zviditelnit určitou věc. Třeba konkrétní firmu. Blok mívají lidé často po ruce a zapsané informace mají neustále na očích. Takže když na stránkách takového bloku bude mimo zápisů vidět třeba i logo a adresa firmy, nikdo na ně nezapomene. A pravděpodobně si na ně vzpomene právě ve chvíli, kdy bude potřebovat podobnou službu využít.

dělat si poznámky

Jestliže vás taková možnost zviditelnění oslovila, neváhejte ji využít. Krásné reklamní bloky si můžete nechat natisknout jedna dvě, a budou vypadat přesně podle vašich představ. Když pro tisk bloků zvolíte internetovou tiskárnu Eprinting, nebudete se muset nijak omezovat. Všechny parametry si můžete navolit přesně podle vašeho zájmu, ať už jde o počet kusů, o konkrétní typ bloku, o gramáž papíru, barevné vyvedení anebo počet stran. Parametry můžete pružně měnit až do chvíle, kdy budete s konečnou navrženou podobou bloku, a také s výslednou cenou tisku maximálně spokojeni. Navíc můžete využít i služby grafika, který je vám plně k dispozici.

zapisování do bloku

A čím více bloků objednáte, tím více se vám to vyplatí. Za větší tiskovou zakázku získáte výhodnější ceny. Velké zakázky mají dopravu až na místo zcela zdarma. A vy budete mít po ruce přesně takové množství bloků, které zaručí, abyste nemuseli hned po pár měsících objednávat další.
Navíc, když někoho obdarujete podobnou tiskovinou, jistě to ocení. Poznámkový blok je maximálně praktická věc, která se doma anebo v práci hodí úplně každému. Jedná se tedy o ryze praktický, byť částečně reklamní předmět, který každý uvítá.