Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Co obléci novému členu rodiny

by on 1 října, 2017 at 6:40 am || Posted in: Politika

Nakupování výbavičky patří snad mezi nejoblíbenější činnosti nastávajících maminek. Ale pokud plavete v těchto vodách poprvé, pak je třeba se zamyslet nad tím, co budete vlastně potřebovat. Kojenecké oblečení by mělo splňovat zejména následující kritéria: kvalitní a nezávadné materiály, které jsou vhodné i pro alergiky a také by vám mělo vydržet i několik vyprání.

oblečky

Na co byste se dále měli soustředit

1.)Materiál
Nejvhodnější je samozřejmě klasická a osvědčená bavlna anebo biobavlna, která je teď hodně v kurzu.Tyto materiály disponují velkou prodyšností a působí velmi dobře na dětskou pokožku. Oproti tomu syntetika může způsobit různé alergie, navíc chladí a elektrizuje.
Poznáte vůbec rozdíl mezi bavlnou a biobavlnou
První varianta je už od počátku obohacena chemií, ať už se jedná o složky podporující růst nebo další látky, které se po sklizni na bavlnu používají. BIO varianta využívá pouze přírodní prostředky. Vyrábí ze z rostlin pěstovaných pouze v ekologickém zemědělství. Ani při následném zpracování pak není dále chemicky upravována.

2.)Správný střih
Pro většinu maminek je velmi důležité, aby se jejich děťátko cítilo stále pohodlně a dobře. Měli byste myslet také na to, že ze začátku bude váš brouček nosit plenky, takže budete potřebovat oblečky, které vám k nim umožní snadný přístup. Proto se vybavte dupačkami a body, které mají v rozkroku rozepínání na kovové stisky. Většina dětí se totiž velmi nerada obléká, tak jim aspoň v tomto případě ulevíte.

3.)Zaměřte se na velikost
Velmi ošidné může být jarní či letní oblečení, protože se často mění počasí jako na houpačce. Proto je tolik důležité správně vrstvit a mít dostupnou správnou velikost.Dejte si pozor zejména na příliš těsné dupačky nebo i krátké rukávy a kalhoty. Trocha volnosti neuškodí, ale nesmí se to přehánět. Velikosti začínají číslováním 50 až 164 a většinou je mezi nimi rozdíl 6 cm.

botičky

4.)Údržba
Kvalitní ošacení je vyrobeno z materiálů s vodoodpudivou úpravou. Stačí pouze otřít nečistoty vlhkým hadříkem a nemusíte převlékat. Uplatníte je především, když se chystáte někam ven. Samozřejmě mu bude odpovídat také cena. Pokud nechcete sahat hluboko do peněženky, můžete nakupovat přes bazar a používat kvalitní prací prášek vhodný pro dětskou pokožku.
V konečném důsledku záleží jen na vás, čemu dáte přednost.