Ve spoustě zaměstnání se pracovníci potřebují převléknout ze svého oblečení do pracovního a to nejen z bezpečnosti, ale také proto, že zaměstnavatel vyžaduje tak zvaný dress code, čili nošení stejné oblečení pro všechny, jako to vidíme například v obchodech nebo také proto, aby si nepoškodili či neušpinili své vlastní oblečení. Každopádně v takových případech nejsou vyžadovány pouze šatny, tedy místa pro převlečení, ale také úložné prostory, kde si zaměstnanci mohou uložit své osobní věci a uzamknout je.

montáž, kovových regálů

A právě proto za Vámi přicházíme s nabídkou vysoce kvalitních kovových šatních skříní, které Vám nabízíme v mnoha různých provedeních a barevných odstínech a také s různými druhy zámků a to všechno ve vysoké kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek. Dnes už se nemusíte spoléhat pouze na svařované kovové šatní skříně, které jsou dodávány v jednom kuse, ale můžete si také vybrat montované modely.

V naší nabídce najdete jak svařované, tak montované kovové šatní skříně. Montované provedení má velkou výhodu, protože se dodává v rozloženém stavu a můžete s ním tedy lépe manipulovat a smontovat si je tam, kde sami chcete. Samozřejmě také montáž je pro Vás v naší nabídce. Takže pokud si vyberete montované provedení, tak Vám jej můžeme, pokud budete chtít, přijet i smontovat.

kovové skříňky, zámky

Každopádně už je jen na Vás, jaký druh vyberete, dále pak jaký barevný odstín a v neposlední řadě také provedení, model a samozřejmě i zámek. Jsme si jisti, že v naší nabídce najdete, co hledáte a budete velmi spokojeni s velkou nabídkou, kvalitou našich produktů a samozřejmě s precizností našich služeb.

Kromě kovových šatních skříněk najdete v naší nabídce také třeba lavičky do šaten, ale i vybavení pro kancelář či dílnu.