Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

U nás najdete jen to nejlepší

by on 21 května, 2017 at 8:38 am || Posted in: Výrobky

Ve spoustě zaměstnání se pracovníci potřebují převléknout ze svého oblečení do pracovního a to nejen z bezpečnosti, ale také proto, že zaměstnavatel vyžaduje tak zvaný dress code, čili nošení stejné oblečení pro všechny, jako to vidíme například v obchodech nebo také proto, aby si nepoškodili či neušpinili své vlastní oblečení. Každopádně v takových případech nejsou vyžadovány pouze šatny, tedy místa pro převlečení, ale také úložné prostory, kde si zaměstnanci mohou uložit své osobní věci a uzamknout je.

montáž, kovových regálů

A právě proto za Vámi přicházíme s nabídkou vysoce kvalitních kovových šatních skříní, které Vám nabízíme v mnoha různých provedeních a barevných odstínech a také s různými druhy zámků a to všechno ve vysoké kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek. Dnes už se nemusíte spoléhat pouze na svařované kovové šatní skříně, které jsou dodávány v jednom kuse, ale můžete si také vybrat montované modely.

V naší nabídce najdete jak svařované, tak montované kovové šatní skříně. Montované provedení má velkou výhodu, protože se dodává v rozloženém stavu a můžete s ním tedy lépe manipulovat a smontovat si je tam, kde sami chcete. Samozřejmě také montáž je pro Vás v naší nabídce. Takže pokud si vyberete montované provedení, tak Vám jej můžeme, pokud budete chtít, přijet i smontovat.

kovové skříňky, zámky

Každopádně už je jen na Vás, jaký druh vyberete, dále pak jaký barevný odstín a v neposlední řadě také provedení, model a samozřejmě i zámek. Jsme si jisti, že v naší nabídce najdete, co hledáte a budete velmi spokojeni s velkou nabídkou, kvalitou našich produktů a samozřejmě s precizností našich služeb.

Kromě kovových šatních skříněk najdete v naší nabídce také třeba lavičky do šaten, ale i vybavení pro kancelář či dílnu.