Je to papírové, malé a můžete na to napsat vlastně cokoliv. Ano jedná se o tisk letáků, který je velice dobře známý snad každé větší či menší firmě nebo nadnárodní společnosti. Každá jej využívá k tomu, aby byla blíže zákazníkům. Také velice dobře slouží tyto materiály jako propagace. Tu využívají velké i malé firmy a všelijaké společnosti. Jste blíže svým klientům, svým zákazníkům.

letáky

Můžete si zde nechat natisknout jakékoliv prospekty, informace na porady nebo na veletrhy. Novinky z vaší výroby nebo z vašich produktů či služeb. Tímto způsobem můžete upoutat nebo také informovat. Záleží jenom na vás, co si vyberete. Mohou informovat o vaší společnosti či ukázat její minulost nebo naopak budoucnost a vize kam směřujete.

· Nepoužívají jej jenom společnosti a firmy, ale také různé neziskové organizace, které mají informovat širší obyvatelstvo či konkrétní osoby, které mají zájem o nějakou společenskou událost, nebo také neziskové společnosti, které naopak mají zaujmout svou problematikou, ať už u mladých dětí, kde mají tyto produkty v sobě obsah různé problematiky nebo také u dospělých lidí zaujímají místo pro různé charity, nemoci a mnohé další.

dokumenty

Kvalitní materiál, hezké barvy, a hlavně nejlepší cena!

V dnešní době se dá postupovat velice jednoduše. Všechno se dá vyřídit online, takže se nemusíte zbytečně ničím zdržovat, někam neustále jezdit a domlouvat všechny potřebné detaily. Jednoduše si sednete za počítač a vyplníte krátký formulář. Cenová kalkulace vám ihned spočítá, podle počtu zadaných kusů, rozměrů a velikostí, použitého papíru a formy skládání, kolik budete platit, takže ihned uvidíte i celkovou částku k zaplacení. Můžete si díky tomu ještě nějaké parametry nebo počet kusů upravit. Všechno potřebné máme, takže už se jenom můžete těšit, až vám je doručíme až domů.

Velice nízká cena potěší každého, přitom jsou letáky samozřejmě tištěny na vysoce kvalitní papír.