Pánové by zřejmě takovéto přirovnání nepoužili, ale věřte, že my vám ukážeme něco zcela neobvyklého a velice příjemného, takže opravdu roztajete pod tíhou vášně, pohledů na krásné nahé ženské tělo a příjemných pocitů či božských doteků, kdy se díky nim budete vznášet na obláčku vzrušení, takže budete odcházet s úsměvem na tváři a velice příjemným pocitem, který vás bude hřát ještě dlouhé hodiny po tom, co od nás odejdete.

Tohle všechno doopravdy umíme. Chcete si vyzkoušet například speciální nuru masáž? Pak je to klidně možné, přijďte se k nám s touto procedurou seznámit .

a) Tato metoda je vyvinutá podle speciálních technik, které se prováděly už v dávných japonských lázních. Má tak opravdu dlouhodobou historii.
b) Tělo na tělo, tak se popisuje právě tato procedura.
c) Provádí se ve velké míře mužům a jen výjimečně ženám.
d) Používá se speciální nuru gel, který je vyráběný z mořské řasy, která je mnohdy dokonce v potravinářské kvalitě a dá se tak používat jako produkt k vaření. Z těchto řas se také vyrábí tento speciální přípravek, který krásně klouže, což je efekt, který je potřebný proto, aby se vás daná žena mohla dotýkat svým tělem.
e) Díky tomuto gelu, kterým vás partnerka namaže, a to zajisté všude, takže už to bude velice vzrušující, po vás posléze bude lehce klouzat. Používá celé své tělo a v podstatě jezdí po tom vašem.
f) Tato metoda je poměrně fyzicky náročná. Vyžaduje také dokonalou synchronizaci pohybů těla.
g) V posledních letech se dostává i do širšího podvědomí západního světa a lidí, kteří zde žijí.

Krátký popis:

1) začíná se sprchou, aby byl klient dobře připraven
2) může se také jednat při tradičním ztvárnění, že budete začínat společnou koupelí v bylinkové lázni
3) posléze jste namazání speciálním gelem, který je v mnoha ohledech opravdu nenahraditelný
končená fáze, kdy jste masírování celým tělem masérky