Stále dumáte, jaký nejvhodnější způsob zvolit pro zviditelnění Vaší školy? I v dnešní době musíte o žáka zabojovat. Nestačí jen nabídka kvalitního vzdělávání a ostatní činnosti, která se vzděláváním souvisí. Potenciální žáci se o nabídce musí dozvědět.

Pokud ale máte skutečně, co nabídnout, dejte to na papír .

ceník

Víte, takový leták nemusí využívat jen obchodní řetězce, nebo firmy, které nabízejí služby. I když zastupujete školu, můžete se připojit k nim. Vždyť službu nabízíte také. A ne ledajakou! Nabízíte budoucnost našim dětem. Tak ať se o ní ví!

Bude problém s tiskem?
Vážně si myslíte, že zajistit distribuci nebude takový problém, ale vytisknout letáky, aby byly na úrovni a aby nebyly drahé, bude mnohem složitější? Tak toho se vážně obávat nemusíte!

Nejdřív potvrďte, co opravdu chcete a jak to chcete.
Jestli nemáte úplně jasnou představu o tom, jak by takový leták, který by nabízel a reprezentoval Vaši školu, měl vypadat, začněte od jednoduchých kroků.
Když budete mít připravený text a fotografie, které by měl leták obsahovat, potom musíte zvolit vše ostatní.

· Měl by být rozkládací? Nebo tvar jednoduchý?
· Měl by být vytištěný v barvě?
· Jaký typ papíru použít? Jakou barvu papíru zvolit?
· Jaké písmo na nadpisy a vlastní text? Co zvýraznit podtržením, co tučným písmem?
· Zvýraznit odstavce?
· Jak by měl být leták velký při rozložení, když zvolíte skládačku?

tisknutí

Není toho málo, co musíte pro tisk letáků vymyslet, viďte? Ale když to konečně dáte pěkně do kupy, můžete si online spočítat, kolik Vás bude, např. 200 ks Vámi vybrané varianty letáků vlastně stát.
Potom můžete své nároky snižovat, nebo zvyšovat. To podle ceny, která se ukáže. Aby byla shodná s tou, kterou jste ochotni za tisk letáků dát.
V každém případě se rozhodně o nabídku své školy podělte s širokou veřejností.