Děti považují místnost, jakou je dětský pokoj za prostředí, ve kterém se chtějí cítit komfortně a bezpečně. Jako rodiče jim tedy musíte veškeré zařízení pořídit ve stylu, který bude odpovídá jejich věku a už od pohledu se jim líbit natolik, že si ho zamilují. Zejména dětské postele patří do kategorie, které byste měli věnovat zvýšenou pozornost. Malé, ale i větší děti se totiž potřebují nejen dobře vyspat, ale mít i lůžko, které se přizpůsobí jejich požadavkům a osobitému stylu.
Z naší velké nabídky jim můžete vybrat přesně takový nábytek, který jim poskytne klidné spaní a vstávání do prostředí, které jim je tolik blízké.
dětská postýlka

Dejte pokojíku barvy

Kromě malování zdí, se může proměnit dětský pokoj v pohádkový prostor i díky nábytku, který rovněž nebude obyčejný. Sortiment našich postelí různé velikosti je pestrý a vybrat si z něho můžou jak malé princezny, tak i kluci, kterým na designu jejich postele záleží.
Barevné kombinace dřeva vysoké kvality zaujmou každé dítě i díky originálnímu provedení, se kterým se nikde jinde nesetkáte.
patrová postel

Typy, které vás osloví svou všestranností

Pokud máte doma jedno dítě, je dobré zamyslet se nad tím, jestli mu zakoupit pouze jednolůžkovou postel s úložnými šuplíky nebo vsadit na rozšířenou variantu, která má přistýlku.Díky ní totiž poskytnete lůžko i jeho kamarádům, kteří u něho přespí nebo ho využijete sami v době, kdy bude nemocné a bude potřebovat vaši přítomnost.
Patrové postele jsou naopak chytře řešeným nábytkem, který se hodí do pokojíčku, který sdílí více dětí najednou.Ušetří vám mnoho místa k pohybu a v případě, že se vaše děti nebudou vědět rozhodnout o tom, jak by měla vypadat, přírodní dřevěná varianta jich vůbec neurazí. Samozřejmostí je i bezpečnost těchto postelí, kdy je nejen vrchní, ale i spodní lůžko chráněné zábranou, aby dítě v průběhu spaní nespadlo na zem.
Do většího pokoje není na škodu umístit i šikovnou rozkládací pohovku, která si najde uplatnění pro své využití i časem, kdy vaše dítě vyroste v puberťáka.