Chcete opět volně a svobodně dýchat? Mít radostný a šťastný život i v případě, že vás potkala špatná a nečekaná životní zkušenost, která vám nadělila krutou ránu? Postižení lidé se nám občas vzdalují, teď už nemusejí. Užívejte si opět svobodu.

Mějte opět pěkný život, plný radosti a to bez jakékoliv starosti

Neomezujte sebe ani ostatní! Nemusí s vámi neustále být tři lidi a tahat vás do schodů, to už bude dávno minulostí. Tělesně postiženým lidem, kteří skončí na vozíčku, se změní život ze dne na den. Není jednoduché přizpůsobit se novému světu a především novému životu. Proto zde existují pomůcky, se kterými budete mít život jednodušší a lehčí, alespoň v ohledu překážek, které díky schodolezu překonáte raz dva! Schodolez pro invalidy je skvělý způsob, jak si jednoduše pomoci ze schodů. Překoná každé schodiště a dokonce i schody točité.

postižený

Na výběr je ze dvou možností:

1. Pásový typ– tento typ je vhodný na schodiště i na těžký a problematický terén. Lidé na vozíčku už si nebudou muset dělat starosti. Nebudou vás muset složitě nosit tři lidi a ještě zvlášť vozíček. Půjde to velice snadno s touto dostupnou novinkou. Pomůcka pro každého člověka, který se ocitne v těžké a svízelné situaci a je buďto přechodně nebo nastálo připoután k vozíčku. Takto alespoň budete vědět, že schody už nebudou žádnou složitou a nepřekonatelnou překážkou. Používání je velice jednoduché. U tohoto typu máte zajištěné kvalitní pryžové pásy. Najdete zde i další signalizační moderní zařízení. Signalizační příslušenství je důležité z toho důvodu, že zajišťuje a zabezpečuje vaši ochranu. Díky tomu je jištěná vaše bezpečnost.

symbil

2. Kolečkový typ– skvěle se hodí na úzká nebo točitá schodiště. Jistě se vyplatí investovat do své budoucnosti a do života, který bude díky těmto zařízením opět „normální“. Každý člověk si chce pomoci. A nové vynálezy tohoto typu mají všem těmto lidem, kteří bohužel zůstanou na vozíčku, pomoci.
Oba dva typy jsou mobilní. Můžete s nimi sjet schody, tuto variabilní pomůcku naložit do auta a použít ji hned v případě dalšího úskalí a problémů schodů. Jednoduše vytáhnete z auta, dáte na schody a použijete opět znovu.