Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Tělesné postižení už není překážkou v životě

by on 17 května, 2017 at 1:24 am || Posted in: Politika

Chcete opět volně a svobodně dýchat? Mít radostný a šťastný život i v případě, že vás potkala špatná a nečekaná životní zkušenost, která vám nadělila krutou ránu? Postižení lidé se nám občas vzdalují, teď už nemusejí. Užívejte si opět svobodu.

Mějte opět pěkný život, plný radosti a to bez jakékoliv starosti

Neomezujte sebe ani ostatní! Nemusí s vámi neustále být tři lidi a tahat vás do schodů, to už bude dávno minulostí. Tělesně postiženým lidem, kteří skončí na vozíčku, se změní život ze dne na den. Není jednoduché přizpůsobit se novému světu a především novému životu. Proto zde existují pomůcky, se kterými budete mít život jednodušší a lehčí, alespoň v ohledu překážek, které díky schodolezu překonáte raz dva! Schodolez pro invalidy je skvělý způsob, jak si jednoduše pomoci ze schodů. Překoná každé schodiště a dokonce i schody točité.

postižený

Na výběr je ze dvou možností:

1. Pásový typ– tento typ je vhodný na schodiště i na těžký a problematický terén. Lidé na vozíčku už si nebudou muset dělat starosti. Nebudou vás muset složitě nosit tři lidi a ještě zvlášť vozíček. Půjde to velice snadno s touto dostupnou novinkou. Pomůcka pro každého člověka, který se ocitne v těžké a svízelné situaci a je buďto přechodně nebo nastálo připoután k vozíčku. Takto alespoň budete vědět, že schody už nebudou žádnou složitou a nepřekonatelnou překážkou. Používání je velice jednoduché. U tohoto typu máte zajištěné kvalitní pryžové pásy. Najdete zde i další signalizační moderní zařízení. Signalizační příslušenství je důležité z toho důvodu, že zajišťuje a zabezpečuje vaši ochranu. Díky tomu je jištěná vaše bezpečnost.

symbil

2. Kolečkový typ– skvěle se hodí na úzká nebo točitá schodiště. Jistě se vyplatí investovat do své budoucnosti a do života, který bude díky těmto zařízením opět „normální“. Každý člověk si chce pomoci. A nové vynálezy tohoto typu mají všem těmto lidem, kteří bohužel zůstanou na vozíčku, pomoci.
Oba dva typy jsou mobilní. Můžete s nimi sjet schody, tuto variabilní pomůcku naložit do auta a použít ji hned v případě dalšího úskalí a problémů schodů. Jednoduše vytáhnete z auta, dáte na schody a použijete opět znovu.