Velmi často máme problém vybrat dárek pro osoby mužského pohlaví. Pro něžnou část lidstva se vybírá snadno, na trhu je celá řada kosmetických přípravků, šperků, módních doplňků, oblečení nebo dekorací do bytu. Čím však potěšit naše partnery, manžely, otce, strýce, dědečky?
Co spojuje celou řadu mužů? Je to láska ke své dílně, nebo garáži. K místu, kde mají uloženo všechno nářadí a kde se mohou dlouhé hodiny věnovat výrobě praktických zlepšováků do domácnosti.
Všem takovým mužům se bude zcela zaručeně hodit praktická skříň plechová s velkou nosností. Do takové skříně si mohou přehledně uložit všechny nástroje a zároveň je budou mít stále při ruce. V žádné dílně by taková praktická skříň neměla chybět!
skříň s plyšákem

Efektivní při práci

S několika kamarády jste se před časem pustili do soukromého podnikání a otevřeli jste si menší dílnu a máte první zakázky. Nejednou však zjišťujete, že neustále hledáte po dílně jednotlivé nářadí, což vás velmi zpomaluje a znervózňuje. Nepodceňujte správné vybavení pracoviště a hned zezačátku si zakupte dostatečný počet praktických skříní a zásuvek. Dohodněte se na zavedeném pořádku a nářadí vždy vracejte na místo. Ačkoliv se vám tento krok zdá jako nepodstatný a spoléháte na to, že se dovedete domluvit, není tomu tak. I malá dílna potřebuje systém a řád. I malá dílna si zaslouží pořádek a spokojené pracovníky.
plechová skříň

Praktický organizér

Vaše zámečnická firma se v posledních letech rozrostla o několik nových pracovníků a vy si všímáte toho, že často vznikají prostoje a neshody. Především se to týká sporů o vybavení a nářadí. Nespoléhejte na to, že si některé nářadí budou vaši pracovníci půjčovat! Takový předpoklad způsobí jen nervozitu a spory na pracovišti. Každé pracoviště vybavte praktickými skříněmi, zásuvkami a policemi a každý pracovník musí mít při ruce své vlastní nářadí!