Malé lahvičky poppers jsou velice oblíbené. Velikost do 15 ml je optimální pro každého. V této kategorii můžete vybírat z více jak sta druhů. Nejznámější značky mají svou kolébku v Anglii, Německu, Japonsku nebo Americe .

mladý pár

· Všechny produkty se řadí do odvětví afrodiziak, ačkoliv jde o čističe. Obsahují totiž látky jako je alkyl nitrit, butyl nitrit a isobutyl nitrit. Některé z nich se používají právě pro čištění kůží, videorekordérů a erotických pomůcek. Jiné látky tohoto typu můžete najít například v osvěžovačích vzduchu.
· Nabízíme pouze prověřené druhy poppers, které zde zakoupíte i ve větší velikosti 30 ml. Nejznámější a zřejmě také nejoblíbenější je produkt Rush. Ten denně používají miliony lidí na celém světě.

Ženy, muži, hetero i homo
Produkty jsou vhodné pro ženy i muže jakéhokoliv věku. Známé jsou však především mezi mladými lidmi. Nejvíce se používají těsně před vyvrcholením v pohlavním styku. Mužům to přináší větší intenzitu a prodloužený prožitek, ženy jsou naopak vzrušenější a vše prožívají procítěněji, proto mohou dosáhnout snáze orgasmu. Vaginální oblast se prokrvuje a uvolňuje se i ostatní hladké svalstvo. To se týká u mužů také konečníku, díky kterému si mohou do sytosti sexuální hrátky vychutnat i homosexuálové.

lidé

Všechny světové značky najdete u nás

Produkty se dají objednávat po jednom kuse, ale také po celých baleních. Využít můžete také našich věrnostních slev. Věrné zákazníky totiž odměňujeme slevou do výše až 15% z celkové hodnoty nákupu. Sleva se odečítá v závěrečném košíku. Poppers vždy pečlivě balíme do bublinkové fólie a posíláme v pěnových obalech. Díky tomu se zboží při přepravě nepoškodí. Navíc je balíček vždy diskrétně zabalený, takže nikdo nepozná, co se v něm skrývá. Platit můžete výhodným bankovním převodem nebo také snadno pomocí dobírky, tedy až při převzetí balíčku. Světově známé produkty rozhodně najdete v naší nabídce, ze které můžete vybírat podle svého vkusu. Bonus pro každého jsou produkty „jeden v akci“, nabídka, ve které zboží můžete nakoupit až s 40% slevou.