plechové skřínky, zámečky

Aby Vaše práce byla efektivní, je potřeba mít nářadí uspořádané a na dosah. V dílnách se pořádek udržuje těžko, pokud nemáte k dispozici skříň plechová na nářadí, která Vám bude skvělým pomocníkem. Můžete si vybírat z několika různých velikostí, přesně podle Vašich potřeb, někdo potřebuje skříně větší, někdo menší, i provedení záleží na Vašich potřebách. Můžete si vybírat z křídlových nebo prosklených, nabízíme i provedení se zesílenou nosností až 100kg na polici, takže si budete moci uložit i těžké nástroje. Celkem pro Vás máme k dispozici 156 typů různých dílenských skříní, ze kterých můžete vybírat. Všechny varianty nabízíme i v několika barvách, můžete si tak dílnu vyladit do jednoho tónu.

chodba, modré plechové sříně

Vybírat si můžete na našich webových stránkách a objednávat prostřednictvím online formuláře, který Vám okamžitě vypočítá konečnou cenu objednávky včetně množstevní slevy. Čím více produktů si u nás objednáte, tím větší slevu Vám můžeme poskytnout. Jste-li vlastníkem větší firmy, pak se Vám nákup u nás jistě vyplatí. A pokud jste pouze malý živnostník, ani vy nebudete znevýhodněn. Naše produkty jsou kvalitní a nabízíme na ně sedmiletou záruku, takže i když to pro Vás bude větší investice, máte jistotu, že bude na dlouhou dobu jediná. Týkají se Vás i další níže uvedené výhody.

Záruka i pomoc při montáži

Kromě dlouhé záruky a množstevních slev Vám nabízíme i další výhody. Jednou z nich je pomoc při instalaci a montáži vybavení. Máte možnost si vybrat mezi svařovanými skříněmi a montovanými. Svařované jsou odolnější a těžší, ale hůře se stěhují a vynášet je do vyšších pater může být náročné. Montovaná varianta je lehčí a skladnější, produkt Vám dovezeme rozložený na jednotlivé díly a bude se skládat až na místě. Pomoc našich zaměstnanců při montáži je již zahrnuta v ceně, neplatíte tedy nic navíc.

hasiči, plechové skříňky