Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Základem je pořádek

by on 8 června, 2017 at 11:54 am || Posted in: Sport


plechové skřínky, zámečky

Aby Vaše práce byla efektivní, je potřeba mít nářadí uspořádané a na dosah. V dílnách se pořádek udržuje těžko, pokud nemáte k dispozici skříň plechová na nářadí, která Vám bude skvělým pomocníkem. Můžete si vybírat z několika různých velikostí, přesně podle Vašich potřeb, někdo potřebuje skříně větší, někdo menší, i provedení záleží na Vašich potřebách. Můžete si vybírat z křídlových nebo prosklených, nabízíme i provedení se zesílenou nosností až 100kg na polici, takže si budete moci uložit i těžké nástroje. Celkem pro Vás máme k dispozici 156 typů různých dílenských skříní, ze kterých můžete vybírat. Všechny varianty nabízíme i v několika barvách, můžete si tak dílnu vyladit do jednoho tónu.

chodba, modré plechové sříně

Vybírat si můžete na našich webových stránkách a objednávat prostřednictvím online formuláře, který Vám okamžitě vypočítá konečnou cenu objednávky včetně množstevní slevy. Čím více produktů si u nás objednáte, tím větší slevu Vám můžeme poskytnout. Jste-li vlastníkem větší firmy, pak se Vám nákup u nás jistě vyplatí. A pokud jste pouze malý živnostník, ani vy nebudete znevýhodněn. Naše produkty jsou kvalitní a nabízíme na ně sedmiletou záruku, takže i když to pro Vás bude větší investice, máte jistotu, že bude na dlouhou dobu jediná. Týkají se Vás i další níže uvedené výhody.

Záruka i pomoc při montáži

Kromě dlouhé záruky a množstevních slev Vám nabízíme i další výhody. Jednou z nich je pomoc při instalaci a montáži vybavení. Máte možnost si vybrat mezi svařovanými skříněmi a montovanými. Svařované jsou odolnější a těžší, ale hůře se stěhují a vynášet je do vyšších pater může být náročné. Montovaná varianta je lehčí a skladnější, produkt Vám dovezeme rozložený na jednotlivé díly a bude se skládat až na místě. Pomoc našich zaměstnanců při montáži je již zahrnuta v ceně, neplatíte tedy nic navíc.

hasiči, plechové skříňky