Poděkovat zaměstnancům za jejich pracovní výkony během celého kalendářního roku, je slušností. Ale také morální povinností každého zaměstnavatele, nebo majitele firmy. Bez svých zaměstnanců by nebyl nikdo.
Ten, kdo si to uvědomuje, přemýšlí nad tím, jakým způsobem poděkování za celoroční práci provést. Ono to také záleží na počtu zaměstnanců a solventnosti firmy.

pytlová taška

Nejvýhodnějším způsobem pro obě strany je dárkový balíček, ve kterém se může objevit i produkt firmy. Samozřejmě, že továrna na výrobu součástek pro lodě, nebude věnovat svým zaměstnancům kormidla, nebo lana.
Ale i tak lze darovat láhev vína, prací prostředky, sadu ručníků. Prostě cokoliv praktického. Ale můžete i obal na dárek za vykonanou práci předat v praktické tašce s potiskem. Ta sama o sobě je praktickým dárkem. A navíc potisk tašek se může stát takovým šikovným reklamním tahákem.

Dárkovou taštičku nahraďte plátěnou taškou s potiskem.
· Když objednáte větší počet papírových tašek pro umístění dárku Vašim zaměstnancům, co s taškami zaměstnanci udělají? Buď se jim protrhnou, nebo je rovnou vyhodí, nebo si je schovají na jinou příležitost.
· Když objednáte plátěné tašky, které opatříte kvalitním potiskem s logem Vaší firmy a originálním obrázkem, třeba Vašeho produktu, co s nimi zaměstnanci udělají? Určitě je budou používat k nákupu, nebo k přenášení věcí. Určitě je nevyhodí, nebo neschovají.

sítotisk

Váš dárek pro ně bude předáván v praktickém obalu, ze kterého vytěžíte Vy i zaměstnanec.
· Logo Vaší firmy se dostane do povědomí všude, kam s plátěnou taškou vyrazí rodinní příslušníci Vašeho zaměstnance.
· Zaměstnanec bude zase mít skvělou příruční plátěnou tašku na nákupy, která se hned tak nerozpadne!
Není proto lepší investovat do plátěných tašek s potiskem, než do papírových dárkových taštiček? Nebudete-li předávat velké dary, zvolíte velikost tašek menší. V tom problém nehledejte.