Nenabízíme vám zde však obyčejný lubrikační gel, který můžete zakoupit v jakémkoli obchodě. Ačkoliv je lubrikant z naší nabídky skutečně kvalitní, není to jeho jediná funkce. Tento gel obsahuje látky se schopností stimulovat a prokrvovat pohlavní orgány. Při jeho použití dojde ke zkvalitnění erekce u muže a zároveň také ke zvýšení sexuálního prožitku ženy. To stojí za vyzkoušení nemyslíte?


Jaké je složení

Gel je vhodný naprosto pro každého. A to i pro osoby alergické na silikon. Je na vodní bázi a neobsahuje silikon. Místo silikonu je použita jeho přírodní náhrada Vegelight. Jistě vás zajímá, co tato přírodní náhrada obsahuje. Jedná se o biologicky odbouratelné kokosové alkany. Tyto alkany nezanechávají mastný film a jsou čistě přírodní. Lubrikační gel dále obsahuje Biosacharid gum 1, který zvyšuje smyslovou reaktivitu kůže a také hydratuje a zvláčňuje. Co dále v tomto lubrikantu najdete? Extrakt z kořene ženšenu pravého. Ženšen je známý svou univerzálností v účincích na lidský organismus. Mimo jiné také na sexuální funkce. Lubrikant dále obsahuje:

• ginkgo biloba
• muira puama
• tribulus terrestris a další

Pokud jste doposud nenašli lubrikační gel, který by vám vyhovoval, zaručujeme vám, že s tímto gelem budete maximálně spokojeni. Ačkoliv se vám jeho cena může zdát vyšší než u běžných lubrikačních gelů, jeho účinky za tu cenu stojí. Běžné lubrikační gely mají pouze jeden účel, náš lubrikační gel dokáže však mnohem více než jen zvlhčit daná místa. Používá se stejným způsobem jako běžný lubrikační gel. Pokud jste se rozhodli tento gel vyzkoušet, můžete si ho zakoupit samostatně, či ve výhodných balíčcích. Garantujeme vám dodání za 48 hodin. Dnes objednáte a zítra si budete moci vyzkoušet tento jedinečný lubrikant doslova na vlastní kůži.