Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Dopřejte si nezávislost

by on 21 února, 2018 at 12:38 pm || Posted in: Politika

Současní dodavatelé energie se stále předhání v tom, kdo nám učiní výhodnější nabídku pro odběr energie. Ovšem v takovém množství informací často zanikne, kolik zaplatíme nejen za samotnou spotřebu, ale i za servisní poplatky a mnoho dalších skrytých položek. Jednou z variant, jak tomu všemu vyhnout, je nechat si vybudovat vlastní fotovoltaickou elektrárnu na klíč. Je jasné, že v našich končinách, kdy je během některých částí roku sluneční svit omezen, se nejedná o 100% nahrazení, ale i tak můžete docílit významných úspor. Pokud je váš dům dobře přizpůsoben, může vaše spotřeba energie za ohřev vody a vytápění klesnout o 50-70%. Taková úspora už se vyplatí.

panely fve

Co vám můžeme nabídnout?
Jistě už máte přehled o tom, jaké možnosti vám samostatná fotovoltaická elektrárna nabízí. Co je však potřeba zařídit, pokud ji chcete nechat instalovat na svůj dům? S tím vám rádi pomůžeme, máme mnohaleté zkušenosti v oboru a snažíme se naše služby maximálně individualizovat, podle potřeb zákazníka.
Nejprve potřebujeme znát vaše požadavky, nakolik chcete alternativní zdroj využívat, kolik můžete investovat a tak dále.

Potom zpracujeme celý projekt. Vytvoříme návrh, zpracujeme a podáme žádost o připojení k distribuční síti. Pokud budete mít zájem, můžeme pro vás zpracovat i žádost o dotaci.

Konečnou fází je montáž samotného panelu a elektrického střídače. Tím naše práce končí a vy se stáváte hrdým majitelem nezávislého zdroje energie.

žárovka

Stále zvažujete možnosti?
Návratnost investice se pohybuje mezi sedmi a dvanácti lety, záleží to především na tom, nakolik budete svůj nový zdroj využívat a jak dobře je váš dům přizpůsoben. Kvalitní izolace a okna pomohou snížit náklady na vytápění, stejně tak i vnitřní uspořádání interiéru a instalace úsporných žárovek vám pomůže ušetřit spotřebu za svícení. Na ohřev vody si můžete nechat instalovat další samostatný panel.