Sportovcům měří rychlost, potápěčům hloubku a jiným třeba čas. Mluvíme o hodinkách, které v dnešní době nejsou jen známkou časomíry a tedy zaneprázdněnosti jednotlivce, ale především razítkem elegance a dobrého vkusu. Jsou také ukazatelem vašeho životního stylu nebo společenské třídy.

casio hodinky

Přitom někteří páni tvorstva za ně neváhají zaplatit i desetitisícové a vyšší sumy. Je to těžko pochopitelné, když dnes máme čas v našich mobilech. Přesto na ně někteří jednoduše nedají dopustit. Pro některé jsou dokonce vášní, tak jako třeba ženy sbírají kabelky či boty, tak muži zase kvalitní a značkové hodinky.

Jak ale poznáte falzifikát

Jako laik, který se v tomto oboru nevyzná, dost těžko. Na první pohled se totiž může lišit jen drobnostmi, jako jsou sklíčko, spona nebo provedení číselníku. Na trhu se setkáte často i s velmi zdařilými napodobeninami. Dokonce i řada odborníků má pak problém je rozeznat od originálu.

K jakému typu zákazníka patříte vy

Vždy záleží na vašich finančních možnostech a osobním vkusu. Přitom vás může oslovit nebo i řada jiných značek. Bohatí klienti mají už své favority, ze kterých si mohou dokonce vytvořit i slušné kolekce. Ty nejdražší stojí i miliony korun. Často se jedná o investici, která doplní limitovanou sérii. Tady už se pohybujeme na poli sběratelů. Takové hodinky nepatří na ruku, ale raději rovnou do sejfu.

hodinky řidiče

Ti praví nadšenci většinou ani moc finančně nehýří, zajímá je spíše příběh tohoto skvostu. Pídí se po detailních informacích a také výhodné ceně.Na takový kousek šetří dokonce i několik měsíců až let.

Jaké hodinky si kupují Češi

My jsme ryze spotřebitelsky založení, takže jsme za ně ochotní dát v průměru okolo dvou tisíc korun. Muže bychom mohli jako zákazníky rozdělit do tří skupin:

· Slušně vydělávající, kteří hledají dárek.
· Muži, kteří chtějí oslavit životní jubileuma často na ně spoří i několik let.
· A pak jsou tu stálí zákazníci, kteří si chtějí udělat čas od času radost.

digitální hodinky

Obchodníci je znají jménem a už dobře ví, co jim nabídnout.
Ať už vás zařídíme kamkoli, určitě se zajímejte o kvalitní zpracování a také značku, která je stálicí na trhu.