Jenomže to není všechno! Samozřejmě, že dbáme na kvalitu, ale také na to, jak to vypadá a mnoho z nás i na to, kolik to stojí peněz, nebo jakou budeme muset nadále provádět údržbu.
Úvod do problematiky je naprosto jednoduchý. Ploty jsou zkrátka zapotřebí. To ví zřejmě každé malé dítě, pokud je nemáte, tak vám to zřejmě nevadí, ale pokud se chystáte si nějaké oplocení pořídit, tak vybírejte pečlivě. Na trhu je mnoho nabídek a my si teď některé z nich popíšeme a některé si porovnáme.

Výhody před nevýhodami
– materiál pevný a odolný – nestabilní, nežádoucí, který se ničí
– žádné opotřebení po několika letech – opotřebení, které jde vidět už po pár týdnech
– odolné v rámci počasí – počasí jej ničí nebo poškozuje
– žádné negativní vlivy – znatelné a rozpoznatelné vlivy poškození
– možnost výběru barev – žádný výběr
– různé kombinace prvků – minimální vzhledové prvky
– použití více druhů v jednom – nepoužitelné kombinace, nutnost jednoho materiálu
– žádné stavění základů – vysoká náročnost na výstavbu
– cenově dostupný materiál – zbytečně předražené kusy

V rámci naší nabídky betonových plotů tak můžete sami posoudit, jestli se vám hodí vybírat z materiálů a prvků, které nabízíme, nebo jestli se poohlédnete jinde. To všechno můžete mít v rámci naší nabídky: .

Každý občas musí zvážit pro a proti a vybrat si to, co se mu líbí nebo s čím bude spokojený. Naše ploty mohou být elegantní, když si například vyberete typ kombinovaného produktu nebo mohou být pevné jako skála, přes které nikdo ani očkem neprokoukne, když si vyberete plné betonové ploty. Existují samozřejmě i s otvory, které budou krásně dotvářet okolí vašeho domova. Ať jde o domov nový či už staršího data výroby. Na tom nezáleží. Vždy vytvoří dokonalé prostředí pro vás a bezpečí pro vaše děti.