Rozhodla ses, že letos chceš konečně změnu? Nejsi ve svém životě šťastná, ale nevíš, jak to změnit? Máš pocit, že nikdo kolem tebe nerozumí tvým nejniternějším potřebám?

smyslná tvář

Vím naprosto přesně, jak se cítíš. I já jsem si na začátku cesty připadala stejně. Když jsi na to sama, každá překážka se zdá příliš těžká, každá cesta příliš dlouhá a každý úkol neřešitelný. Naštěstí na to nejsi sama. Možná to zatím nevíš, ale vždy je ti nablízku tvá duchovní průvodkyně, která střeží tvé kroky a pomáhá ti projít každou těžkou chvílí.

spirituální žena

Jak poznáš, která je ta pravá? Nejprve se v klidu zamysli, jaká jsi ty sama. Jsi netrpělivá? Potřebuješ hned vidět výsledek? Cítíš v sobě silnou tvořivou energii? Jsi divoká a nespoutaná? Potom je nejspíše tvou průvodkyní Bohyně Kálí. Kálí je známá jako bohyně změny, konce smrti. Ona sama ovládá silnou tvořivou a destruktivní energii. Chceš-li se vydat na cestu s ní, buď dobře připravena.
Změny budou rychlé, intenzivní. Budeš muset opustit vše, co ti brání v rozletu. Změnit staré a nefunkční vzorce. Bude to velmi těžká práce a tvá průvodkyně tě nemilosrdně požene vpřed. Tady není místo na pohodlí a odpočinek, jestli chceš opravdu změnit svůj život, změnit sebe.

ženská předtucha

Ale věř tomu, že i přes vysoké nároky tě tvá průvodkyně miluje, chce pro tebe jen to nejlepší a ví, že ty to zvládneš. Důvěřuj jejímu úsudku, svěř se jejímu vedení a uvidíš, že tvůj život se začne téměř okamžitě ubírat jiným směrem. Najednou se rozplyne neštěstí, strach a smutek. Objeví se láska, přátelství, hojnost a naplnění. Tím, kdo tvoří životní realitu jsi ty. Teď máš konečně možnost vzít osud do vlastních rukou a nenechat se vláčet zažitými „musíš“, „nesmíš“, „to se nehodí“ a další podobné. Můžeš konečně být sama sebou.

Máš teď jedinečnou možnost dát se na cestu, ze které není návratu, ale která vede přímo ke štěstí a naplněnému životu. Máš na to dost odvahy? Já věřím, že ano.