Hranaři

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Moderní bydlení

by on Leden 14th, 2021 at 10:31 pm || Posted in: Politika

Těšíte se na své nové bydlení? Nebo jenom uvažujete o rekonstrukci? Jistě pro vás nebude jednouché, abyste si všechno samotně zařídili. Nyní se podíváme na podlahy a jak se to s nimi vlastně má? Vinylové plovoucí podlahy jsou velice specifické a mají hned několik výhod.

Jejich přednosti?

– Žádný prach ani roztoči– tyto materiály jsou velice vhodné z toho důvodu, že nezadržují tolik prachu a roztočů. Můžete si tak být jisti, že když vysajete nebo vytřete, tak se všeho zbavíte. Vaše děti si pak budou moci hrát na podlaze, která bude krásná, čistá a také nebudou dýchat zbytečný prach a roztoče, na které je i tak už dost dětí či dospělých lidí náchylných nebo rovnou alergických.

– Velice jednoduché udržování– vlastně vůbec nebude vadit, když zde něco nechtě vylijete, nebo když se něco rozsype. Na tomto materiálu nezůstávají fleky ani žádná špína. Všechno se velice jednoduše setře nebo vysaje a máte po starostech. Ani děti vám tak nemohou zabránit v tom, abyste konečně měli krásné a moderní prostředí u vás doma.

– Mnoho různých barevných kombinací– různé druhy dubu, ze kterých si jistě vyberete i vy ten pravý. K dostání je také jasan bílý. Hnědá světlejší či tmavší, šedá a mnoho dalšího.

– Teploučko od nohou– tepelná propustnost dílu je stejná jako u lepeného materiálu, avšak rozdíl je v tom, že tyto jsou vyšší a díky tomu je vylepšená zásada pocitu studených nohou. Od podlahy totiž nejde, po vypnutí podlahového vytápění, tolik chladu, které by se ihned dostalo na povrch a způsobovalo by tak studenou podlahu a mrzly by vám tak nohy.

– Snadná instalace, kterou zvládne každý– případně si můžete samozřejmě objednat odborníky. I my vám velice rádi poradíme, nebo pomůžeme v případě zakoupení našich výrobků. Dílce jsou opatřené patentovým zaklicávacím systémem.

– Kdykoliv vám poradíme– Jsme zde jenom pro vás a vaši potřebu. Nevíte, jak to máte sladit do interiéru, nebo se nemůžete rozhodnout pro daný typ? Obraťte se na nás s jakýmikoliv požadavky či otázkami, jsme vám neustále k dispozici.

– Je to zkrátka nejlepší řešení, které je na dnešním trhu dostupné– co si budeme nalhávat, je to zkrátka pravda.